Sosyal Medya Fenomeni Olan Ezgigizem (Ezgi Gizem) Kimdir?

02.05.2021
Sosyal Medya Fenomeni Olan Ezgigizem (Ezgi Gizem) Kimdir?

Ezgi Gizem Kimdir? Güzel ve eğlenceli videolar çeken gün geçtikçe daha çok dikkatleri üzerine toplayan Ezgi Gizem Youtube ve Instagram hesaplarında ki takipçi sayıları ile de dikkatleri toplamaktadır.  Sosyal medya fenomeni Ezgi Gizem kimdir?

Ezgigizem Kimdir? 

Tiktok kullanıcı adı olan Ezgizem toplamda tiktokta 5,4 milyon takipçiye ulaşmıştır. Bunun yanında çeşitli sosyal medya platformlarında da takipçi ve fan sayıları artarak sosyal medya fenomeni olmaya başarmıştır. Attığı videolarla dikkat çeken Ezgi Gizem Akdoğan hızlı bir şekilde fan sayları oluşturulmuştur. İçinde bulunan enerjiyi videolarında da yansıtan Ezgi Gizem birçok ünlüyü de videolarında yer vermiştir.

Bunun yanında birçok videoları eşi ve yakın arkadaşlarından oluşuyor. Sosyal medya fenomeni Ezgi Gizem Akdoğan 23 Ekim 1989 tarihinde doğmuştur. Şu an 31 yaşındadır ve iki kardeşe sahiptir. Antalya’da doğan sosyal medya fenomeni bir videosunda Kayserili olduğunu belirtmiştir. Babası Kayserili olduğu için aslen Kayseriliyim demiştir.

Hayatını paylaştığı ve videolarında da gördüğümüz çok sevdiği bir eşe sahip. Ortak arkadaşları sayesinde tanıştığı eşi ile ilk buluşmaları 2011 yılının Eylül ayında İstanbul Ortaköy de gerçekleşmiş. 2014 yılında hayatını birleştirmeye karar veren güzel sosyal medya fenomeni futbolcu Yalçın Akdoğan ile evlenmiştir.

O zaman ki koşullardan dolayı ile evlilik teklifi alamamıştır. Eşi ile aralarında altı yaş bulunmaktadır. Yalçın Akdoğan futbolculuk yanında eşi ile birçok video çekmesi ile de tanınmıştır hatta eşi ile çektikleri videoları daha çok ilgi görmüştür. Video çekmekten keyif alan Yalçın Akdoğan ileriki süreçte futboldan sonra bu alanda ilerlemek istemektedir.

Sosyal medya fenomeni olan Ezgi Gizem videolar haricinde dil alanında da kendini geliştirmiştir. İngilizce, Almanca, Azerice ve az da olsa Fransızca bilmektedir. Akrep burcu olarak bilinen sosyal medya fenomeni 165 boyunda ve 52 kilogram ağırlığındadır. Bildiği diller, eğlenceli insana enerji veren videoları ile öne çıkan Ezgi Gizem gezmeyi seven bir yapıya sahiptir. Irak, Lübnan, Libya, Fransa, Katar, Danimarka, Singapur, Azerbaycan ve Amerika gibi ülkeleri gezmiştir.

Ezgigizem Ve Sosyal Medya 

Daha öncesinde de Youtube kanalı olduğunu belirten sosyal medya fenomeni aktif olarak kullanmaya takipçilerinin ısrarları üzerine başlamıştır. 2017 de aktif olarak kullanmaya başlayan sosyal medya fenomeninin hızla abonesi artmaktadır.

Kimseyi takip etmediğini söyleyen Ezgi Gizem Akdoğan çektiği videoları da tamamen takipçilerinin istekleri doğrultusunda hazırladığını dile getirmiştir. Oldukça renkli ve enerjik videolar üreten fenomen takipçileriyle sürekli iletişim halinde olmaya çalışmış fenomen bu özelliği ile fan sayısında artış yaşamıştır. Özellikle çektiği videoları ara vermeden kanalına atan fenomen bu sayede kanalına ve kendisine olan ilgiyi ve hayran sayısını arttırmıştır.

Yüksek enerjisi ve yeni içerik üretmesiyle bilinen fenomen bu özelliklerini her videosunda takipçilerine yansıtıyor. Kanalında yer alan videoların içeriklerine değinecek olursak.

  • Ev yaşamı
  • Tiktok kanalında yer alan videolar
  • Hediye açılışları

Farklı içerikleri olan VLOG (Vlog, yazılı internet günlüğü olarak kullanılan blogların yerini alan, tek kişi ya da ekip halinde, video ile kendilerini anlatan kişilerin oluşturduğu video bloglara verilen isim) videoları bulunmaktadır.

Başarılı bir sosyal medya fenomeni olan Ezgi Gizem Akdoğan aynı zamanda online satışlar yaptığı ezgizem.com adlı siteye de sahiptir. Kendi ismiyle site kuran fenomen burada kendi tasarladığı ürünleri satıyor.
Geniş bir hayran çevresi olan güzelin dükkanına da oldukça ilgi var. İlgi odağı olan sitenin bir güzel yanı da ülkenin her yerine gönderim yapılması ve uygun fiyatlar oluşudur. Uygun ödeme şartları olan sitede satılan ürünler ise;

  • Özel olarak tasarlanan t-shirt modelleri
  • Farklı tarzlar için sweatshirtler
  • Şapka
  • Maske
  • Bere
  • Kitap ayıracı veya telefon tutucu gibi aksesuarlar
ETİKETLER: Ezgi Gizem, Ezgigizem
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.