Şok Olacaksınız! Türkiye’nin En İyi Falcılarına Gerçek Fal Baktırmak

Şok Olacaksınız! Türkiye’nin En İyi Falcılarına Gerçek Fal Baktırmak

Türkiye’de kahve kültürü insanların, özellikle başta kadınların vazgeçilmez sevdası. Elbette kuru kuru hakve içmek tek başına o kadar da keyifli bir durum olmuyor çoğu zaman, birde bize bizimle ilgili fikirlerini paylaşan iyi bir falcıya ihtiyacımız oluyor. Gerçekten bu işi benimseyen ve işini hakkıyla yapan falcılar bulmak hepimiz için ulaşılabilir bir durum değil.

Bu içeriğimizde sizlere diğer bir çok falcı ve fal uygulamasından farklı olan FalSepeti uygulaması deneyimimizi paylaşacağız. Sohbeti bol ortamlarınızı neşelendirecek gerçekçi ve başarılı falcılar ile FalSepeti hakkında tüm deneyimlerimizi sizlerle aşağıdan başladık. Öncelikle FalSepeti nedir? Sorusunun cevabı ile başlayalım içeriğimize.

FalSepeti Nedir?

Gerçek Fal Bak

Gerçek fal uygulaması: FalSepeti uygulaması adından da anlayabileceğiniz üzere çeşitli bir fal baktırma uygulaması. İçerisinde kahve falı, tarot falı, katina falı, yıldızname falı ve su falı gibi fallar bakılmaktadır. Tabi bu tarz fal yorumları yapılıyor ama kimler tarafından? FalSepeti, Fal danışmanları olarak nitelendirebileceğimiz hatta içlerinde astroloji uzmanlarının da yer aldığı tecrübeli bir kadroya sahip.

Yani fallarınızı doğrudan bu işin ehli olan insanlar yorumluyor, bunun yanı sıra yorumlama şeklini ise istediğiniz gibi belirleyebiliyorsunuz. Örneğin yazılı olarak veya ses kaydı şeklinde fal yorumu alabilirsiniz. Bu uygulamada en çok beğendiğim ve hoşuma giden şey ise sizden fazla bilgi alınmıyor.

Bir çok fal uygulaması size otomatik mesajlar göndermenin dışında başka bir işe yaramamakta, ancak blogumuza konu olan fal baktırma uygulaması ile fal yorucularıyla doğrudan irtibat kurabiliyorsunuz. Mesela falınıza gönderilen fal yorumunun içerisindeki bir konu ilginizi çektiyse, detaylarını “Falcıya Soru Sor” kısmından yazarak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca şunu da belirtmekte yarar var fal baktırmak için belirli bir kredi gerekiyor. Tabi bunu uygulama içerisinden temin edebilirsiniz. Fiyatları ise oldukça uygun. Fiyatlarına gelecek olursak oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz, keza fal danışmanlarına gelen yorumları inceleyerek ödeyeceğiniz miktarın deyip-değmeyeceğine karar verebilirsiniz.

FalSepeti İle Kahve Falına Baktırmak

Gerçek Fal Baktırmak

Mevzu bahis fal bakma sadece kahveden oluşmuyor, tarot ve su falınıza da yukarıda bahsettiğimiz gibi FalSepeti uygulamasından çeşitli uzmanlara baktırabilirsiniz. İçerisinde benim ilk defa gördüğüm “katina falı” olarak geçen fal türü oldukça ilgimi çekti. İlerleten günlerde kesinlikle deneyimlemeyi düşünüyorum.

Gerçek falcılardan oluşan FalSepeti fal baktırma uygulaması benim kahve yorumumu gerçekten güzel yapmıştı. Bu durum çalıştığınız gerçek fal uzmanlarına göre değişiklik gösterse de uygulama içerisindeki bir çok falcının aynı kalibrede olduğunu düşünenlerdeniz. Tabi bu arada gönderdiğiniz fal görüntüne yorum ortalama 30 dakika içerisinde geliyor ve bunun takibini “Fallarım” menüsünden yapabiliyorsunuz. Hizmet kalitesi harika!

Geleceğe dair tarihler, geçmişte yapmış olduğum pişmanlıklar ve ilerleyen dönemlerdeki yaşamımda maddi-manevi sıkıntılarımı aşmamı konu alan fal yorumum beni gerçekten tatmin etti. Özellikle aşamadığınız bazı durumlar varsa bu durumların üstesinden gelmek ve/veya bunları aşmak için bu uygulamayı Google Play Store ve App Store mağazalarından indirerek en azından deneyimleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.