Şikayet Edilen Çöp Evin Sahibi Milyoner Çıktı!

Aydın’da komşuların şikayeti üzerine gidilen evden 20 kamyon çöp çıktı. Evde yaşayan ve evin sahibi olan adamın ise milyoner olduğu öğrenildi. Aydın’ın Germencik ilçesinde, mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine gidilen evdeki manzara görenleri …

Şikayet Edilen Çöp Evin Sahibi Milyoner Çıktı!

Aydın’da komşuların şikayeti üzerine gidilen evden 20 kamyon çöp çıktı. Evde yaşayan ve evin sahibi olan adamın ise milyoner olduğu öğrenildi.

Aydın’ın Germencik ilçesinde, mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine gidilen evdeki manzara görenleri şaşkına çevirdi.

Pis koku gelen evden 20 kamyon çöp çıkarıldı. Evin sahibi 65 yaşındaki adamın çöp içinde yatıp kalktığı anlaşıldı.

Ekiplerin çöpleri boşaltmaya ara verdiği sırada ev sahibi adam, çöpleri eve geri doldurmaya çalıştı.

Ev sahibi 65 yaşındaki A.K., ekiplerin çalışması sırasında direnerek, çöpleri almalarına karşı çıkıyordu. Eşyaların kendisi için değerli olduğunu söyleyen adamın, “Ben belediyeden bir şey istemiyorum. Eşyalarımı almayın yeter” dediği öğrenildi.

A.K.’nin babadan varlıklı bir ailenin milyoner bir ferdi olduğu belirlendi. Üç ayrı ikamet yeri olmasına karşın çöp evde kalan adamın, kendisine miras olarak kalan fazla miktarda incir ve zeytin bahçesi olduğu fakat hiç buradan gelen gelirleri hiç harcamadığı öğrenildi.

Mahalle sakinleri ve tanıdıkları A.K. hakkında banka hesaplarında çok fazla parası olduğunu, onlarca dönüm tarla ve bahçenin sahibi olduğunu söyleyerek, tedavi alması gerektiğini ifade etti.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.