Şentop’tan Binali Yıldırım’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan’da trafik kazası geçiren AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ayrıca İstanbul Milletvekili Şamil …

Şentop’tan Binali Yıldırım’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan’da trafik kazası geçiren AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ayrıca İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım ile Amasra’daki maden patlamasında yaralanan işçilerin ailelerini hastanede ziyaret etti.

Çam ayrıca Sakura Şehir Hastanesi’ndeki ziyaretin ardından açıklama yapan Şentop, Yıldırım, Ayrım ayrıca koruma görevlisi Oğuzhan Demirci’nin sağlık durumları hakkında kaza sonrası bilgilendirmeler aldığını, bugün de Tekirdağ programları sonrası bizzat görmek istediğini söyledi.

Başhekim Nurettin Yiyit’in kendisine bilgilendirme verdiğini belirten Şentop, şöyle konuştu: “Benim gördüğüm tablo başlangıca göre çok daha iyi bir noktada, iyileşme yolunda hızla ilerliyor. ‘Geçmiş olsun’ dileklerimi kendilerine bir kez daha ilettim. Allah tez zamanda şifa versin. Ve burada Amasra’daki maden kazasında yaralanan kardeşlerimizin yakınlarıyla da görüştüm. Bir tanesini de odada ziyaret ettim. Onlarla ilgili de aldığım bilgilendirmeler olumlu, sevindirici gelişmeler var. Allah onlara da tez zamanda şifa versin diye dua ediyoruz. Gereken her şey burada, dünyadaki en ileri imkanlar neyse aynısı uygulanıyor. İnşallah olumlu netice alacağız.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.