Seks Kaçakçısı Multimilyoner Epstein Olayında Bill Gates’in de Adının Geçtiği Yeni Bir Detay Ortaya Çıktı!

Ünlü milyarder ve iş insanı Jeffrey Epstein, seks kaçakçılığı ve pedofili suçlarından tutuklanıp cezaevine yerleştirilmişti. Ancak burada intihar ederek yaşamına son vermişti. Epstein’ın ölümünün ardından olayla ilgili ayrıntılar gün yüzüne çıkmaya …

Seks Kaçakçısı Multimilyoner Epstein Olayında Bill Gates’in de Adının Geçtiği Yeni Bir Detay Ortaya Çıktı!

Ünlü milyarder ve iş insanı Jeffrey Epstein, seks kaçakçılığı ve pedofili suçlarından tutuklanıp cezaevine yerleştirilmişti. Ancak burada intihar ederek yaşamına son vermişti. Epstein’ın ölümünün ardından olayla ilgili ayrıntılar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bu ayrıntılardan biri de Epstein’ın Bill Gates ile kurban bir kızın fotoğrafını çekmesi. Detaylar içerikte!

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/epstein-skan…

Amerika Birleşik Devletleri’nin gündemi birkaç yıldır ünlü milyarder ve iş insanı Jeffrey Epstein skandalıyla kaynıyor. Jeffrey Epstein 18 yaşından küçük kızlara cinsel istismarda bulunmaktan ve fuhuş ağı kurmaktan tutuklanmış, 2019 yılında ise tutuklu kaldığı cezaevinde 66 yaşında intihar etmişti.

Multimilyoner olan Epstein, dünyanın finansal, sanat ve siyasi alanlarında öne çıkan pek çok isimle yakın ilişkiler kurmuştu. Bunların arasında Donald Trump, Kevin Spacey, Bill Clinton ve York Dükü Prens Andrew gibi isimler de vardı.

Sözcü’nün haberine göre milyarder iş insanı Epstein hakkında yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Son edinilen bilgilere göre Epstein’ın seks kaçakçılığı ağına düşen Polonyalı bir kızın teknoloji milyarderi Bill Gates ile birlikte fotoğrafları ortaya çıktı.

Jeffrey Epstein, 2014 yılında 20’li yaşlarında olan Polonyalı modeli özel jetiyle Seattle’a götürüp Bill Gates’i ofisinde ziyaret etmiş ve Microsoft’un kurucu ortağıyla fotoğrafını çekmişti.

Polonyalı model yaptığı açıklamada,

‘Epstein güçlü bağlantıları sayesinde kariyerime yardım edeceğini söyleyip beni kandırdı. O yıllarda pek çok çekici güzel kız Epstein’a eşlik ediyordu. Özellikle Epstein ne zaman bankacılarla, ünlülerle, siyasi liderlerle ve teknoloji şirketi kurucularıyla görüşse genç kızları özel jetiyle yanında götürüyordu. O ünlüleri ve liderleri suçlamıyorum’ dedi.

Epstein fotoğrafları biriktiriyordu:

Kurbanlardan birinin avukatı olan Henderson yaptığı açıklamayla aslında durumu özetliyor. Henderson, ‘Epstein yaptığı seks kaçakçılığını meşrulaştırmak için nüfuzlu insanları kullandı. Çevresindeki tanınmış ve güçlü herkesin yanına kurban kızları götürmesinin nedeni bu’ dedi. Epstein’ın işlediği suçu meşrulaştırmak için kullandığı yöntem de fotoğrafları biriktirmekti. ABD basınında çıkan haberlere göre önemli mevkilerdeki insanlarla kurbanlarının fotoğraflarını çekti. Bu fotoğrafları şantaj yapmak için arşivliyordu. Arşivlediği fotoğraflar arasında Bill Gates’in yanı sıra ABD eski başkanı Bill Clinton’ın genç kızlardan birine masaj yaptırdığı görüntüler de vardı.

Pedofili ve seks kaçakçılığı suçlusu Epstein’ın tek odak noktası ABD değildi.

Sözcü’nün haberine göre Epstein kurduğu fuhuş ağına sürekli yeni kurbanlar ekliyordu. Hedef aldığı genç kadınları ise genellikle cinsel istismar geçmişi olan Rusya ve Doğu Avrupa ülkelerinden seçiyordu. Kurbanlarını da vize sorunlarını halledeceği, modellik kariyerinde yardımcı olacağı, eğitimleri için ödeme yapacağı gibi yalanlarla kandırıyordu. Ancak kurbanlar çok geçmeden kendilerini Epstein’ın ikamet ettiği adada hapsedilmiş buluyor, onun tarafından cinsel saldırıya maruz kalıyordu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.