Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Sedat Peker’den Yeni Video mu Geliyor?

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, geçtiğimiz aylarda yayınladığı videolarla gündemi belirlemiş ayrıca mafya ile siyaset hakkında önemli …

Sedat Peker’den Yeni Video mu Geliyor?

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, geçtiğimiz aylarda yayınladığı videolarla gündemi belirlemiş ayrıca mafya ile siyaset hakkında önemli itiraflarda bulunmuştu. Devamında videolarına ara veren Peker, iddialarına kendisine bağlı sosyal basın hesaplarından devam etmişti. Sedat Peker’in, ‘Deli Çavuş’ hesabından paylaştığı son video, görüntülü olarak yeni açıklamaların yolda olduğu olarak yorumlandı.

Video paylaşmasına yasak gelmişti

Sedat Peker, Youtube üzerinden yayınladığı videolarla adeta gündemi sarsmıştı ancak bulunduğu ülke BAE’den izin çıkmaması nedeniyle videolarına ara vermişti.

Son zamanlarda Twitter hesapları üzerinde açıklamalarda bulunan Peker, seçim öncesinde videolar paylaşacağını da söylemişti.

Şarkılı gönderme

Sedat Peker, kendisine bağlı Deli Çavuş hesabından önce kum saatinin olduğu bir görsel paylaştı.

Devamında ise ‘Sen İmkansızsın’ şarkısı eşliğinde çektiği ayrıca önünde notların olduğu bir video yayınlandı. Peker, bu videoyu 2020 tarihinde Youtube hesabından da paylaşmıştı. 

Peker’in paylaşılan videoda ‘dertli şekilde sigara içtiği’ de gözlemlendi. Peker’in kum saati ile birlikte eski videosunu paylaşması, yeni videoların yolda olduğu olarak yorumlandı.

Sedat Peker’in kum saati paylaşımı

Sedat Peker’in video paylaşımı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.