Seçil Erzan’ın Fondaki AKP’li Meclis Üyesinin Yasak Aşkı Olduğu İddiası Gündemde

Ünlü gazeteci İsmail Saymaz bugünkü yazısında, Seçil Erzan’ın para transferlerinde yardımcısı olarak görev yapan Ali Yörük’ün ifadesine yer verdi. Yörük, ifadesinde Erzan ile AKP Çorlu Belediye Meclis Üyesi Nuri Köşkdere arasında yasak bir aşk …

Seçil Erzan’ın Fondaki AKP’li Meclis Üyesinin Yasak Aşkı Olduğu İddiası Gündemde

Ünlü gazeteci İsmail Saymaz bugünkü yazısında, Seçil Erzan’ın para transferlerinde yardımcısı olarak görev yapan Ali Yörük’ün ifadesine yer verdi. Yörük, ifadesinde Erzan ile AKP Çorlu Belediye Meclis Üyesi Nuri Köşkdere arasında yasak bir aşk ilişkisi olduğunu iddia etti. Diğer yandan Halk TV’nin haberinde, 10 Haber’den Masum Gök ‘Fatih Terim Fonu’ vurgununda Çorlu’da Erzan’a para verenler olduğunu belirtildi.

Kaynak: https://halktv.com.tr/gundem/secil-er…

Seçil Erzan’ın yasak aşkı kim, sorusu dün akşam saatlerinden itibaren gündeme bomba gibi yerleşmişti. Bu sabah ortalığı epey karıştıracak bir iddia ortaya atıldı.

Ünlü gazeteci İsmail Saymaz bugünkü yazısında, Seçil Erzan’ın para transferlerinde yardımcısı olarak görev yapan Ali Yörük’ün ifadesine yer verdi.

Yazının tamamını okumak için tıklayın.

Yörük, ifadesinde Erzan ile AKP Çorlu Belediye Meclis Üyesi Nuri Köşkdere arasında yasak bir aşk ilişkisi olduğunu iddia etti.

Türkiye’nin gündemini meşgul eden ‘Fatih Terim Fonu’ konusunda, AKP Çorlu Belediye Meclis Üyesi de dahil olmak üzere bazı isimler öne çıktı. Fonun kazananlarından biri olan Köşkdere’nin, Seçil Erzan ile yasak bir ilişkisi olduğu iddiaları gündeme geldi.

10 Haber’den Masum Gök, “Fatih Terim Fonu” skandalının önemli bir parçası olan Çorlu’daki durum hakkında konuşanları aktardı. Halk TV’de yer alan habere göre “2006 yılından bu yana Seçil’e fon adı altında para verdik. Nuri Köşkdere ile Seçil uzun bir süre boyunca bir ilişki içindeydi” şeklinde ifade etti. Bu durum, Türkiye’nin gündemini daha da karmaşık bir hale getirdi.

Haberin ilgili bölümünde “Seçil Erzan’a para verdiği iddia edenlerin önemli bir kısmı da memleketi Tekirdağ Çorlu’dan. Bunlardan biri Hasan Çorbacı. Seçil Erzan’ın babasıyla birlikte pazarcılık yaptığından Seçil Erzan’ı çocukluğundan itibaren tanıyor” ifadeleri yer aldı.

“Geçen gün İsmail Saymaz Sözcü gazetesinde Seçil Erzan’ın cezaevinden davanın başka bir sanığı Nazlı Can’a yazdığı notu yayınladı. Seçil Erzan notta “Nuri, Bozcaada ve Göktürk’teki evi çözsün. Nuri bana en iyi avukatı bulsun” diye yazmıştı.”

“‘Bu Nuri, Nuri Köşkdere mi’ diye sorduğumuz Hasan Çorbacı “Evet Köşkdere bu kişi. Nuri Köşkdere Çorlu’nun eski, önemli zenginlerinden. Köşkdere ile Seçil uzun süre aşk yaşadılar. Bunu Çorlu’da duymayan kalmadı” dedi.”

“Bankanın Seçil Erzan’ın el yazısı notlarından yola çıkarak hazırladığı alacak verecek tablosunda Ak Parti Çorlu Belediye Meclis Üyesi Nuri Köşkdere’nin Seçil Erzan’a 500 bin dolar para verip 1,5 milyon dolar para aldığı yazıyordu.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.