Sarı Yelekleriyle Her Yere Sorunsuz Bir Şekilde Giren Elemanlar

Sarı Yelekleriyle Her Yere Sorunsuz Bir Şekilde Giren Elemanlar

Etrafımızda herhangi bir konuda yetkili olduğunu düşündüğümüz kişilerin davranışlarını veya giriş çıkışlarını sorgulamama konusunda tuhaf bir anlayışımız var. Bunun nedeni kişinin işini bölmemek ve bizce sorguladığımızda alacağımız geri dönüşten dolayı duyabileceğimiz şeyler utanç yaratacak öngörüsü. İşin aslına bakarsanız soygun filmlerinde yapılan kostüm değiştirmelerin gerçek hayatta olmaz herhalde düşüncesiyle izlenildiğini fark etsek de bunun aslında işe yarayan bir yöntem olduğunu bu sarı yelekli adamlar sayesinde görebiliyoruz.

Bu 2 sarı yelekli eleman uzun bir merdiveni yanlarında taşıyarak birden fazla mekana giriş yapabildiğine dair hali hazırda bir deney gerçekleştirmişti. Müze başta olmak üzere birçok yere merdiven ile giriş yapan elemanlar acil bir tamir durumu havası verdiklerinden olsa gerek engellenememişlerdi. Bunun farklı bir örneğini ise kafamızda görevli olarak nitelendirdiğimiz sarı ve fosforlu yelekli insanları taklit ederek gerçekleştirebileceğini düşünen 2 kafadar arkadaşın deneyinde görüyoruz.

Bu sarı yelekleri arkadaşların ayrıca bir YouTube kanalı var, yandaki bağlantıya tıklayarak sarı yelekle girdikleri mekanların videolarını ve bunun yanı sıra diğer ilgi çekici içeriklerini görebilirsiniz. Dilerseniz şimdide bu 2 arkadaşın sarı yelekleriyle girdiği yerlerin görüntülerine ve videosuna geçelim.

#1 Mevzu Bahis Yelek

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

# Video

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al