Sanal Numara Alma 2022

Sanal Numara Alma 2022

Yurt dışı ve yurt içi seyahatlerinde kimi zaman gündelik hayatımızda farklı telefon numaralarına ihtiyacımız olabiliyor. O telefon numarası ile farklı uygulamalara kaydolabiliyor veya telefon görüşmelerinde kullanabiliyoruz. Line, Whatsapp, Telegram gibi telefon numarası isteyen uygulamalarda ise bu taktikleri kullanmak daha mantıklı.

Hem kendi kişisel gizlilikten ödün vermiyorsunuz hem de uygulamaya bir telefon numarası girerek sisteme başarılı bir şekilde kayıt oluyorsunuz. Peki, sanal numara alma 2019 yılında nasıl gerçekleşiyor derseniz bu noktada bizim yardımımıza farklı telefon uygulamaları yetişiyor. Bu uygulamalar aracılığıyla farklı ülkelerin telefon numaralarını sanki bizmişiz gibi kullanabiliyoruz. Sırasıyla bu uygulamaları inceleyelim:

1. Textnow ile Sanal Numara Alma

Sanal telefon numarasına Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada sınırlarında ihtiyacınız varsa textnow +1 ile başlayan telefon numaralarını sizin kullanımınıza açıyor. Uygulamanın size verdiği numarayı sadece herhangi bir wifi ağına erişip hızlı bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

2. SMS Recieve Free ile Sanal Numara Alma

Whatsapp, Line, Telegram gibi telefondan onay gerektiren uygulamalara kayıt olmak istiyorsanız bu öneri tam sizin için. Aslında telefonlara uygulama olarak üretilmemiş olan sms recieve bir platform uygulaması. Tarayıcınızla siteye girip istediğiniz numarayı seçebilir ve gerekli uygulamanın size mesaj atmasını sağlayabilirsiniz. Bu hemen hemen güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

3. Virtual Sim ile Sanal Numara Alma ve Genel Sorular

Virtual sim uygulaması 38 farklı ülkeye ait telefon numaralarına ücretsiz bir şekilde erişmenize olanak sağlıyor. Hızlı bir şekilde hem Appstore’dan hem de Google Play Store’dan uygulamayı kolay bir şekilde indirebiliyorsunuz. Peki, bu sanal numaralar bizim için bir sorun teşkil ediyor mu derseniz aslında evet ediyor.

Özellikle sanal olarak aldığınız bir numaradan dolayı Whatsapp, Line gibi numara gerektiren uygulamalardan kalıcı veya geçici ceza alabilirsiniz. Bunun haricinde telefon numarası sanal olarak mevcut olduğu için 3.parti kişiler tarafından takip edilebilmesi oldukça kolay. Kişisel güvenliğiniz için oluşturduğunuz sanal numarayı kullanırken tedbirli davranın. Ayrıca numara üzerinden yaptığınız görüşmeler aynı şekilde 3.parti kişiler tarafından dinlenebilir veya ses kaydı altına alınabilir.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al - tanıtım yazısı