Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Sağlık Görevlilerine Saldıran Anneyle Kızı Hakkında Tutuklama Kararı

Rahatsızlığı sebebiyle 3 Eylül’de Yalova Devlet Hastanesi’nin acil servisine 19 yaşındaki kızı S.Ç.  ile gelen 44 yaşındaki T.Ç., serum takma …

Sağlık Görevlilerine Saldıran Anneyle Kızı Hakkında Tutuklama Kararı

Rahatsızlığı sebebiyle 3 Eylül’de Yalova Devlet Hastanesi’nin acil servisine 19 yaşındaki kızı S.Ç.  ile gelen 44 yaşındaki T.Ç., serum takma isteğini yerine getirmeyen doktorla hemşireye saldırdı. Anne ayrıca kızı hakkında adli kontrol şartıyla salıverilmelerinin ardından savcılığın itirazı üzerine tutuklama kararı çıkarıldı.

Yalova Devlet Hastanesi’nin acil servisine 19 yaşındaki kızı S.Ç. ile gelen 44 yaşındaki T.Ç., serum takma isteğini yerine getirmeyen doktor ile hemşireye saldırdı.

Anne ayrıca kızı, araya giren jandarma ayrıca diğer güvenlik görevlileri durdurdu, olay anı kameraya yansıdı.

Kayıtlarda S.Ç. ile annesi T.Ç’nin, Uzm. Dr. Esengül Doğan, hemşire Abdurrahman Ekin ile güvenlik görevlisi Esra Uslu’ya saldırma anı ile bu sırada olayla ilgisi bulunmayan başka bir hasta yakınının bebeğiyle hızla içeriden çıkması yer alıyor.

Şüpheliler hakkında tutuklama kararı çıkarıldı

Hastane polisi tarafınca işlemleri yapıldıktan sonra emniyet müdürlüğüne götürülen anne ayrıca kızı, çıkarıldıkları hakimlikçe adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yalova Cumhuriyet Başsavcılığının itirazı üzerine hakimlikçe şüpheliler hakkında tutuklama kararı çıkarıldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.