Sağanak Yağış Geri Geliyor! 29 Ağustos Pazartesi Hava Nasıl Olacak? 29 Ağustos Güncel Hava Durumu Raporu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinde seyretmesi beklenirken …

Sağanak Yağış Geri Geliyor! 29 Ağustos Pazartesi Hava Nasıl Olacak? 29 Ağustos Güncel Hava Durumu Raporu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinde seyretmesi beklenirken, aralarında İstanbul’un da dahil olduğu pek çok il için sağanak yağış uyarısında bulunuldu. Yağışlar geri dönerken, sıcaklıklarda düşüş gözlemlenmeyecek. Peki 29 Ağustos hava nasıl olacak? İşte 29 Ağustos Pazartesi hava durumu raporu…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 28 Ağustos-1 Eylül tarihleri arası hava durumu tahmin raporunu yayınladı.

İstanbul’un 1 Eylül Çarşamba gününden itibaren yağışlı havanın etkisine gireceği öngörüldü.

29 Ağustos Pazartesi Hava Nasıl Olacak?

MGM tarafınca yayınlanan rapora göre; Bilecik, Kütahya, Bolu, Karabük, Kastamonu, Samsun, Giresun, Ordu, Trabzon, Rize ayrıca Artvin’de sağanak ayrıca gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. 

Ülkenin diğer kesimleri az bulutlu ayrıca açık bir hava durumunda seyredecek.

29 Ağustos Pazartesi İstanbul Hava Durumu

29 Ağustos Pazartesi 2022 İstanbul’da hava en yüksek 31 derece olacak. Yağış beklentisi %1 oranında. Genellikle 30 derece civarında seyredecek olan havanın 33 derece hissedileceği tahmin ediliyor. Nem ise %54 oranında olacak.

29 Ağustos Pazartesi İzmir Hava Durumu

29 Ağustos Pazartesi 2022 İzmir’de hava en yüksek 35 derece olacak. Yağış beklentisi %1 oranında. Genellikle 33 derece seyredecek olan havanın 36 derece hissedileceği tahmin ediliyor. Nem oranı %37.

29 Ağustos Pazartesi Ankara Hava Durumu

29 Ağustos Pazartesi 2022 Ankara’da hava sıcaklığı en yüksek 34 derece olacak. Yağış beklentisi %1 oranındayken hava genellikle 33 derecede seyredecek. Hissedilen sıcaklık ise 35 derece olacak. Nem oranı %21.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.