Rus Diplomatın Sır Ölümü: Taksim’deki Otelde Ölü Olarak Bulundu

Türkiye’de düzenlenecek büyükelçiler toplantısı için İstanbul’a gelen ve Taksim’deki bir otel yerleşen 61 yaşındaki Rus diplomat, odasında ölü olarak bulundu. Polis sır ölümle ilgili soruşturma başlattı. Olay, saat 09.00 sıralarında Beyoğlu …

Rus Diplomatın Sır Ölümü: Taksim’deki Otelde Ölü Olarak Bulundu

Türkiye’de düzenlenecek büyükelçiler toplantısı için İstanbul’a gelen ve Taksim’deki bir otel yerleşen 61 yaşındaki Rus diplomat, odasında ölü olarak bulundu. Polis sır ölümle ilgili soruşturma başlattı.

Olay, saat 09.00 sıralarında Beyoğlu Meşrutiyet Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanlığında Genel Müdür olan 61 yaşındaki diplomat Nikolai Kobrinets, büyükelçiler toplantısına katılmak üzere dün İstanbul’a geldi.

Dün saat 14.00 sıralarında Taksim’de kalacağı otele gelen diplomat, burada konakladı. Sabah toplantıya gelmeyen diplomatı merak eden meslektaşları, otelinden kendisini sordurdu. Diplomata ulaşılamayınca otel görevlileri odaya girdi. Görevliler diplomatı yatakta hareketsiz görünce sağlık ekiplerine ihbarda bulundu.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri diplomatın hayatını kaybettiğini belirledi. Bunun üzerine polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı. Adli tabip, cumhuriyet savcısı ve olay yeri inceleme ekiplerinin ilk incelemelerine göre diplomatın kalp krizi geçirerek öldüğü düşünülüyor. Polis ekipleri, ölümle ilgili soruşturma başlattı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.