Romantik İlişkilerde Uzak Durulması Gereken 10 Erkek Tipi

Romantik İlişkilerde Uzak Durulması Gereken 10 Erkek Tipi

Konu romantik ilişkilere geldiğinde kadınların dikkat etmesi gereken bazı erkek tipleri vardır. Bu tür erkeklerden uzak durmak hem kalp sağlığı hem de iç huzur için oldukça önemlidir. Yazının devamında ise romantik ilişkilerde uzak durulması gereken 10 erkek tipi hakkında bilgi vereceğiz.

1. Dürüst Olmayan Erkek

Bazı insanların doğuştan yalan söylemeye eğilimleri vardır, çünkü bazen bunu bir kaçış yolu olarak seçerler. İlişkinizin sağlığı açısından, kesinlikle bu tip erkeklerden ondan uzak durmalısınız.

2. Gelecek Planı Olmayan Erkek

Gelecek planı olmayan erkek ile kuracağınız romantik ilişki her zaman sizin de hayallerinizin baltalanmasına neden olacaktır. Bu yüzden bu tür erkeklerden kaçınmalısınız.

3. Bağlanma Korkusu Olan Erkek

Diyelim ki karşınızdaki erkeğe deli gibi aşıksınız fakat o kendini bir ilişkiye adamaya razı değil. Bağlanma korkusu olan erkek ile kuracağınız ilişki size kalp kırıklığından başka bir şey sağlamayacaktır.

4. Aldatan Erkek

Bir ilişkide yaşanabilecek en onur kırıcı şey aldatılmaktır. Bu yüzden kendi özgüveninizi kaybetmemek için aldatan erkekleri asla hayatınızda tutmamalısınız.

5. Cimri Erkek

Karşınızda cimri bir erkek varsa ilişkideki paylaşım zulme dönüşür ve siz de her şeyin hesabını tutmaya başlarsınız. Bu da ilişki tanımının tamamen dışındadır.

6. Bağımlı Erkek

Bağımlı insanlar için bağımlı olduğu şey hariç her şey ikinci planda kalır. Eğer siz de bu durumda kalmak istemiyorsanız, bağımlı erkeklerden kaçınmalısınız.

7. Özgüven Sorunu Olan Erkek

Özgüven sorunu olan bir erkek aldatılma paranoyasına kapılabilir ve size asla tam anlamıyla güvenemez. Güven ve dürüstlükle ilerlemeyen ilişkilerden uzak durmalısınız.

8. Ana Kuzusu Erkek

Anne baba sevgisi her zaman önemlidir fakat her attığı adımı annesinin düşünceleriyle yapan bir erkekle ilişki ister misiniz?

9. Saygısız Erkek

İlişki her zaman karşılıklı saygı ve sevgiye dayanmalıdır. Eğer karşınızda sizin düşüncelerinize saygısızlık yapan bir erkek varsa, o ilişkiden uzak durmalısınız.

10. Kendini Beğenmiş Erkek

Bu tip erkekler kendilerini dünyanın merkezi olarak görürler ve arsız tavırlarıyla bıktırırlar. Onlar kibirleriyle bıktırmadan siz uzaklaşmalısınız.

Uzak durulması gereken erkek tipleri yazımız bu kadardı. Konuyla ilgili sizin düşünceleriniz nelerdir bunları bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Ayrıca, benzer konular için Kişisel Gelişim kategorimizi mutlaka ziyaret edin.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.