Sevgilinizle Özel Günlerde İzleyebileceğiniz Romantik Aşk Filmleri

20.02.2021
Sevgilinizle Özel Günlerde İzleyebileceğiniz Romantik Aşk Filmleri

Sevgilinizle sevgililer günü gibi özel günlerde izleyebileceğiniz filmler ilişkinizi canlandırmak e beraber bir şeyler yapmak için önemli bir konudur.. Her ne kadar birçok kişi sevgilisiyle yan yana olamasa da bu durum aşk filmleri izlemeye kesinlikle engel değil. Artık Netflix gibi çeşitli uygulamalar sevdiğimiz insanlarla beraber rahatlıkla film izleme fırsatı sunuyor. İşte özel günlerde uzaktaki sevgiliyle bile izlenecek aşk ve romantizm filmleri…

1. Aşk Tesadüfleri Sever 2

Biz eskiden yaşamalıydık, şimdiki aşklar ne keşke plak dinleyip leblebi tozu yeseydik diyenlerdenseniz bu film ikiniz için. Film eski zamanlar İstanbul’ u ve Yunanistan’ da geçiyor. Yer yer retro görüntüler, saç stilleri ve kıyafetlere kaptırırken bir bakıyorsunuz şimdiye gelmiş. Bir ileri bir geri giderek zaman kavramınız yok oluyor. Bakalım siz sonuna gelmeden bu filmin sınırını çözebilecek misiniz?

2. Issız Adam

Belki böyle dramatik bir filmi sevgiliyle izlemeye uygun bulmayanlarınız olacaktır. Ama bence sevgiliyi bulmuşken koynunda ağlamak da gerekir zaman zaman. Bu filmin sonunda birbirinize bakıp şükredeceksiniz. Dram severler o halde haydi!!

3. Bir Aşk İki Hayat

Hayat sürekli önümüze çıkan iki yol arasından birini seçmemizle ilerler. Küçüklüğümde de bunu sık sık düşünürdüm. Bu olayda keşke evet değil hayır deseydim ne olurdu gibi. Bu filmi farklı yapan da bu. İki farklı olayın oluş şekline göre sıralanmış iki farklı senaryo. Peki aşıklar ikisinde de kavuşabilecek mi? Ya da şöyle soralım aşıklar her iki senaryoda da birbirine aşık olabilecek mi?

4. 50 First Days

50 ilk öpücük kulağa garip gelse de filme başlayınca konuya hakim oluyorsunuz. Yer yer komik esprilerle de önce gülüp sonra inceyi anlıyorsunuz. Bir kaza sonucu hafızasının belli kısmını kaybeden bu başroldeki kıza, sizce her gün kendini aşık ettirebilecek bir oğlan var mıdır? İzleyin bakalım.

5. Dirty Dancing 2

Çoğu kişi tarafından bilinmeyen bu Küba filmi unutamayacağınız sahnelere yer veriyor. Küba’nın sokaklarından epey izler taşıyan bu film dans etmeyi öğrenen ve dans etmeyi öğreten iki gencin arasında geçiyor. Filmde ilginizi çeken şey senaryodan çok başka bir ülkeyi bu kadar yakından tanıma fırsatı. Fragmanını izlemeniz bile filmi merak etmenizi sağlayacak. Artık pandemi süreci bitince de sevgilisini alan dans etmeye!

ETİKETLER: Aşk, Film, Özel Gün, Romantik
YAZAR BİLGİSİ
eda uslu
Merhaba, ben Eda. Her başım sıkıştığında, mutlu olduğumda korktuğumda veya heyecanlandığımda ilk koştuğum kalemim ve defterim olmuştu. Hatta şimdilerde bile yazdıklarımı okuyarak ergen Eda' ya tanık oluyorum. Yazmak bana her zaman iyi hissettirdi umarım siz de okurken iyi hissedersiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.