Roksi Diyet Yemek Aboneliği ile Sağlıklı ve Güzel Beslenmenin Sırrı

Roksi Diyet Yemek Aboneliği ile Sağlıklı ve Güzel Beslenmenin Sırrı

Kilo vermek ya da sağlıklı beslenmek pek çok insanın hayalini kurduğu ama tek başına pek de başarılı olamadığı bir istektir. Çünkü hayatın iş, okul, ev ve sosyal hayatın yoğunluğu nedeniyle yapılması gereken diyete ve sağlıklı beslenmeye özen göstermek zor hale geliyor. Gün içinde bulunulan her yerde diyet yemek ve sağlıklı öğünler bulmak zor olabiliyor. Bu da öğünleri aksatmak anlamına geliyor. Roksi olarak çıktığımız bu yolda diyet yapmak ve sağlıklı beslenmek isteyen herkes için her yerde diyet yemeği ve sağlıklı beslenmeyi erişilebilir hale getirmek istedik. Bu yüzden de adrese teslim diyet yemek servisi olarak varlığımızı sürdürmekteyiz. 

Roksi olarak kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği ve ara öğünler için diyet yapmak isteyenlere lezzetli ve taze yemekler sunuyoruz. Öğünler için seçim size kalmış! Dilerseniz tüm günlük diyet paketi, gündüz paketi, akşamsız paket, öğlensiz paket ya da kahvaltısız paket gibi diyet yemek paketi aboneliklerini tercih edebilirsiniz. 30 gün ve üzeri, 31-89 gün ya da 90 gün ve üzeri abonelik seçenekleriyle diyet yemek paketleri aboneliğinizi avantajlı hale getirebilirsiniz. Fit menü, protein diyet paketi, ketojenik diyet paketi , değişim paketi, vejeteryan paket ve 5 günlük detoks paketi gibi seçenekleri ile farklı damak tatlarına ve arayışlara cevap veriyoruz. Diyet yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak adına 1100 kalori, 1500 kalori, 1900 kalori, 2000 kalori, 2500 kalori, 3000 kalori şeklinde olan farklı diyet paketi seçenekleri sunmaktayız. Diyetisyen tarafından özenle hazırlanmış menülerin doğal ve taze olmasına özen göstererek istenmeyen kilolarınızdan kurtulmanızı daha kolay hale getiriyoruz. Günlük dengeli beslenmenizi sağlayarak daha mutlu ve daha sağlıklı bir toplum inşa etmeyi hedefleyerek ilerliyoruz. Deneyimli ve titiz ekibimiz tarafından hazırlanmış diyet yemekleri kapınıza kadar getirerek sizi mutlu görmeyi seviyoruz. 

Sağlıklı beslenen mutlu insanlar için sağlıklı yemek servisi verdiğimiz firmamızda gün içerisinde yeterli ve dengeli beslenmenizi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda kişiye özel beslenme paketleri ile gerekli protein, vitamin ve karbonhidrat gibi besin ögelerine olan ihtiyacınızı karşılamayı hedefliyoruz. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.