Resmi Gazete Duyurdu: Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8 Bin Personel Alacak, Tarihler Belli Oldu

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli 8 bin personel alınacak. Başvuru tarihleri belli oldu. Resmi Gazete’de …

Resmi Gazete Duyurdu: Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8 Bin Personel Alacak, Tarihler Belli Oldu

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli 8 bin personel alınacak.

Başvuru tarihleri belli oldu.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, bakanlığın merkez ve taşra teşkilatı birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli 8 bin personel alınacak.

Başvurular 21 Şubat-11 Mart tarihleri arasında, Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı üzerinden “isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” e-Devlet şifresi ile giriş yapılarak gerçekleştirilecek.

Sözleşmeli personel alımına ilişkin duyuru, ilan ve bilgilendirmeler Bakanlığın resmi internet sayfalarında “www.aile.gov.tr ve/veya www.aile.gov.tr/pgm” veya Kariyer Kapısı üzerinden yayımlanacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.