PUBG Mobile MOD APK İndir – Sürekli Güncel

PUBG Mobile MOD APK İndir – Sürekli Güncel

PUBG MOD APK 2020 aşağıdan indirilebilirsiniz. Şimdi PUBG Mobile MOD APK’nın her son sürümünü sadece iki dakika içinde bu sayfayı takip ederek telefonunuza kurabilirsiniz. Tüm yazıyı okuyarak Sınırsız UC hilesi ve AimBot özellikleriyle hileli PUBG MOD APK’sını ücretsiz indirin.

Burada olmak bize her şeyi açıklıyor. Bir PUBG aşığısın ve şimdi Pubg hack / hileli sürümünü oynamak istiyorsun. Yani çocuklar, bu yazı sizin için çok ilginç olacak çünkü bu yazıda Android için Pubg Mobile Mod APK rahatlıkla indirebileceksiniz. u yazıda, özelliklerini de ele alacağız ve bilmeniz gereken önemli ayrıntılardan bahsedeceğiz.

PUBG MOD APK Nedir?

PUBG Mobile Hilesi 2020 yazımıza geçmeden öncelikle PUBG MOD APK Nedir? kısaca bundan bahsedelim. PUBG hileli apk dosyası PUBG Mobile sürümünün hileli bir versiyonudur. İçerisinde normal sürümünden çok daha fazla hile bulundurmaktadır. Sadece oyunda sizi başarılı kılacak özelliklerden bahsetmiyorum, kostüm, silah ve PUBG UC hilesi de mevcut.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS oyunu için isteyeceğiniz tüm özellikleri içerisinde barındran PUBG MOD APK hilesinde elbette bazı sorunlar olabilir sizin için. Örneğin IOS cihaz kullanıyorsanız PUBG Mobile hilesi sizin için kullanılamaz haldedir.

Şuana kadar IOS cihazlarda kullanabileceğiniz bir PUBG Mobile hilesi ne yazık ki yoktur. Bu IOS’un üst düzey güvenlik önlemlerinden ötürü yapılamaz veya yapılsa bile yüklenemez.

Ayrıca, bilmeniz gereken başka bir konuda hesabınızın yasaklanma olasılığının bu PUBG MOD Android APK sürümünde çok daha yüksek olması. Eğer oyun yöneticileri tarafından bu hileyi kullandığınız saptanırsa hesabınıza kalıcı olarak erişemeye bilirsiniz. Dolayısıyla kullanmanızı önermiyorum, ancak şu zor zamanlarda PUBG hesabınıza UC yatırmanında başka bir yolu olmadığını bir gerçek.

PUBG MOBİLE MOD FULL APK Kurulum 2020

  1. PUBG Mobile v0.18.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.tencent.ig” ve Android/obb klasörüne atalım.
  2. PUBG Mobile v0.18.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI: oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

PUBG Mobile MOD APK Videolu Anlatım:

PUBG Mobile MOD APK İndir

Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp PUBG MOD APK 2020 uygulamasını indirdikten sonra yukarıdaki talimatları izleyerek kurulum işlemini tamamlayabilir ve PUBG Mobile Hilesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

PUBG MOD APK 2020 içeriğimiz bu kadardı. Yazımızda PUBG MOD APK nedir? PUBG MOD APK nasıl kurulur? ve PUBG MOD APK nasıl indirilir? Gibi konulardan bahsettik. Daha fazla mobil uygulama ve hile için Mobil kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.