Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Peker’in İfşaları Saraya Ulaştı

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, MHP Genel Merkezi’nde Devlet Bahçeli ile baş başa görüşme yaptı. Görüşmenin fotoğrafı, Üzeyir Çakmaktaş …

Peker’in İfşaları Saraya Ulaştı

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, MHP Genel Merkezi’nde Devlet Bahçeli ile baş başa görüşme yaptı. Görüşmenin fotoğrafı, Üzeyir Çakmaktaş tarafınca Çakıcı’nın sosyal basın hesabından paylaşıldı.

Organize suç örgütü yöneticisi olmaktan hüküm giyen ayrıca Nisan 2020’de infaz düzenlemesiyle cezaevinden tahliye olan Alaattin Çakıcı, Ankara’da MHP Genel Merkezi’ne giderek Genel Başkan Devlet Bahçeli ile görüştü.

Çakıcı’nın yakın dostu olarak bilinen Üzeyir Çakmaktaş, görüşmeye dair Twitter hesabından bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta genel merkez binası önündeki Çakıcı’ya Bahçeli’nin danışmanlarından Eyüp Yıldız’ın da eşlik ettiği görülüyor.

Gündüz saatlerinde yapılan görüşmenin yaklaşık 1 saat sürdüğü belirtiliyor. Bahçeli’yle baş başa yapıldığı aktarılan ayrıca Çakıcı’nın ‘nezaket’ ziyareti diye nitelenen görüşmenin içeriğinin ise MHP liderinin kurmayları tarafınca dahi bilinmediği ifade ediliyor.

Çakmaktaş’tan bir süre sonra Çakıcı’nın Twitter hesabından da ziyaretin fotoğrafı ‘Sayın genel başkanımı genel merkezimizde ziyaret ettim’ ifadeleriyle paylaşıldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.