Kaybettiğiniz Kalbi Geri Kazanın! Özür Sözleri ve Mesajları

Kaybettiğiniz Kalbi Geri Kazanın! Özür Sözleri ve Mesajları

Özür sözleri: Bazen karşımızdaki insanı her ne kadar çok seviyor olsak da, istemeden kalbini kırabiliyoruz. Böyle zamanlarda özür dilemenin önemi çoktur. Geçiştirmelik bir özür mesajı yerine içten ve daha anlamlı bir özür dilemek gerekir. Eğer sevgilinizden ya da yakınınızdan nasıl özür dileyeceğinizi düşünüyorsanız sizler için güzel gözler derledik. İşte özür dilemek için en anlamlı, içten, samimi ve duygusal özür sözleri!

Özür Mesajları

Özür Sözleri ve Mesajları

Seni kırdığım günden beri uykular haram oldu sevgilim. Her gün çok kızıyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye. Yüzüm yok ama af diliyorum senden. Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet beni!

Gözlerindeki gülümsemeyi görebilmek için her şeyi yapabilirim. Yeter ki sen hep gül. Ben senin yoluna güller dökerim. Beni affet ve tekrar huzuru bulalım.

Şimdiye kadar tanıdığım en anlayışlı insan sensin. Sinirliyken sana söylediğim hiçbir şeyi hak etmiyorsun. Dünkü sinir krizim için özür dilerim.

Hatamı telafi etmemde, sen de bana yardım ederek özrümü kabul eder misin?
Şimdiye kadar tanıdığım en anlayışlı insan sensin. Sinirliyken sana söylediğim hiçbir şeyi hak etmiyorsun. Dünkü sinir krizim için özür dilerim.

Hatamı telafi etmemde, sen de bana yardım ederek özrümü kabul eder misin?
Uykusuz geceler, pişmanlık dolu düşüncelerden kurtar beni bir tanem, özür diliyorum senden.

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırarmışım bu güzel kalbi. Sahi nasıl kırdım ben seni? Çok özür dilerim.

Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi. Kalbimin köşesi gel affet şu garibi.

Sürekli hata yapıyorum ve her hareketimle seni kırıyorum bunun farkındayım. Bana olan aşkın o kadar büyük ki bu zamana kadar asla beni bırakıp gitmedin. Artık bu duruma bir son vermek istiyorum ve ilk adımı senden milyonlarca kez özür dileyerek başlatıyorum. Affet beni babacığım, bir daha seni üzmeyeceğim.

Küçük hatalar kocaman tebessümlerle kaybolurmuş. Bana kocaman gülümser misin?
Bana kızmış olduğunu gözlerine ilk baktığım andan itibaren anlayabiliyorum. Sen gibi şahane birini kırdığım için kendimi asla affetmeyeceğim ama ne olur sen beni affet.
Beni doğuran kadına asla böyle davranmam gerekirdi ama ben bir hata ettim. Gel annem sen bu hata yapan çocuğunu affet de içim rahat uyuyabileyim. Sen bana kırgın olduğun sürece bırak uyumayı, nefes almam bile o kadar zor ki annem.

Ne kadar aptal bir insanım ki, beni sevenleri hep yaralıyorum. Bana olan aşkını, sevgini ve saygını hiçe sayarak sana anlık da olsa tepki gösterdim. O çirkin sözler nasıl ağzımdan çıktı inan ki bende bilemiyorum. Keşke zamanı geriye alabilsem maalesef böyle bir şansım yok. Ancak kabul et özrümü ve tamamı tamamen telafi edene kadar mücadele etmeme izin ver sevgilim.

Keşke seni kırmadan önce akıllansaydım ama olmadı be güzelim. İnsan bazen düşüncesizce hareket edebiliyor. O an farkında olmuyorsun ama sonra anlıyor insan hatalarını. Beni affet demeye bile yüzüm yok sana ama sen yine de affet beni bir tanem.

Seni kırdığımın farkında bile değildim. Ne kadar utanç verici bir durum. İnsan en değer verdiği kişiyi anlık bir sinirle nasılda kolayca kırabiliyor. Eminim ki beni kolayca affedemeyeceksin ama bil ki bende ömrümün sonuna kadar bu utancı taşıyacağım.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.