Özgür Özel’i Azarlamıştı! Fatih Portakal’dan Selvi Kılıçdaroğlu’na Sert Sözler!

CHP’nin 38. Kurultayı’nda Özgür Özel’i azarlayan Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun bu davranışı eleştirilmişti. Fatih Portakal da canlı yayında Selvi Kılıçdaroğlu’na sert sözlerle tepki gösterdi. CHP’nin 38. Kurultayı’nda seçim …

Özgür Özel’i Azarlamıştı! Fatih Portakal’dan Selvi Kılıçdaroğlu’na Sert Sözler!

CHP’nin 38. Kurultayı’nda Özgür Özel’i azarlayan Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun bu davranışı eleştirilmişti. Fatih Portakal da canlı yayında Selvi Kılıçdaroğlu’na sert sözlerle tepki gösterdi.

CHP’nin 38. Kurultayı’nda seçim konuşması yapan Özgür Özel sahneden indikten sonra Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun Özel’e yaptığı hareket ve sözleri gündem olmuştu.

Özgür Özel konuşmasını yaptıktan sonra yerine otururken Selvi Kılıçdaroğlu ile el sıkışmıştı ve Özel’e Selvi Kılıçdaroğlu “Bağırmanız hoş değil” diyerek parmak sallamıştı.

Selvi Kılıçdaroğlu’nun bu hareketi ise tepkiyle karşılanmıştı. Bir tepki de Fatih Portakal’dan geldi. Portakal, canlı yayında Selvi Kılıçdaroğlu’nu sert sözlerle eleştirdi.

Portakal, “Partinin genel başkanı siz misiniz yoksa Kemal Bey mi? Kemal Bey eylemde bile bulunmuyor. Siz kimsiniz? Siz bir genel başkanın eşisiniz ve sizin bu hareketi yapmanız o kadar çirkin bir hareketti ki. El hareketlerine bakar mısınız? Size ne oluyor? Siz kimsiniz? Kemal Bey’in demek ki arkasındaki onu etkileyen isimlerden bir tanesi olabilir.” dedi.

Fatih Portakal’ın sözlerini buradan dinleyebilirsiniz:

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.