Oyuncu Billur Kalkavan son yolculuğuna uğurlandı

Zincirlikuyu Camii avlusunda ikindi namazını müteakip gerçekleştirilen cenaze törenine katılanlar, duygularını gazetecilerle paylaştı.Oyuncu …

Oyuncu Billur Kalkavan son yolculuğuna uğurlandı

Zincirlikuyu Camii avlusunda ikindi namazını müteakip gerçekleştirilen cenaze törenine katılanlar, duygularını gazetecilerle paylaştı.

Oyuncu Hamdi Alkan, daha önce Kalkavan ile çalışmalar fırsatı bulduklarını belirterek, “Vakitsiz gitti, tabii kader programı kimse karşı gelemiyor.” dedi.

Billur Kalkavan’ın çok iyi bir insan ayrıca çok iyi bir dost olduğunu vurgulayan Alkan, “Ben buraya onun iyi bir insan olduğunu bir kere daha söylemek için geldim. Mekanı cennet olsun.” şeklinde konuştu.

Oyuncu Ebru Cündübeyoğlu ise “Hepimizin başı sağ olsun, çok özel çok kıymetli bir insandı. Çok kişiye de örnek olmuştur, eli değmiştir, ışığı ulaşmıştır. Her vakit doğrudan, düzgünden, iyiden yanaydı, hepimizin hayatında özel bir yeri vardı. Mekanı cennet olsun, çok özleyeceğiz.” diye konuştu.

Cenazeye Kalkavan’ın ailesi ayrıca sevenlerinin yanı sıra Ali Koç, İlber Ortaylı, Rıza Kalkavan, Buğra Bahadırlı, Necmi Yapıcı, Nilgün Belgün ayrıca Halil Sezai’nin de arasında bulunduğu sanat, sinema ayrıca iş dünyasından pek çok kişi katıldı.

Billur Kalkavan’ın naaşı, cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi.

ETİKETLER: Kalkavan
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.