Oğuzhan Uğur’dan Lüks Aracını Nasıl Aldığını Soran Gazeteciye Cevap Gecikmedi!

Birçok gazeteci ve avukat son zamanlarda fenomenlerin lüks yaşantısının kaynağını araştırıyor. Oğuzhan Uğur da Emre Erciş’in radarına takıldı. Erciş, yaptığı paylaşımda Oğuzhan Uğur’a 12 Milyon TL’lik lüks araca nasıl bindiğini sordu. Oğuzhan Uğur da …

Oğuzhan Uğur’dan Lüks Aracını Nasıl Aldığını Soran Gazeteciye Cevap Gecikmedi!

Birçok gazeteci ve avukat son zamanlarda fenomenlerin lüks yaşantısının kaynağını araştırıyor. Oğuzhan Uğur da Emre Erciş’in radarına takıldı. Erciş, yaptığı paylaşımda Oğuzhan Uğur’a 12 Milyon TL’lik lüks araca nasıl bindiğini sordu. Oğuzhan Uğur da kısa sürede gazeteciye yanıt verdi.

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin ‘kara para aklama’ ve ‘vergi kaçırma’ suçları nedeniyle tutuklanmasının ardından gözler lüks yaşantılarıyla öne çıkan fenomenlere çevrilmişti.

Dilan Polat’la iş yapan ve kısa sürede zenginleşen onlarca fenomen soruşturulmaya başlandı. Sadece güzellik merkezi olanlar değil, birçok alanda öne çıkan isimlerin mal varlıklarının kaynağı araştırılıyor.

Hal böyle olunca bazı gazeteciler de ortaya attıkları yeni isimlerin mal varlıklarını sorgulamaya başladı. Öyle ki kullanıcılar bile sosyal medya üzerinden bazı fenomenleri ihbar etti.

Şimdi de birçok gazeteci gibi gazeteci Emre Erciş de Oğuzhan Uğur’un kazancını araştırdı ve Uğur’un gelirini paylaştı.

Emre Erciş Oğuzhan Uğur’ın kazançlarını hesaplayıp 12 Milyon TL olduğunu söylediği aracı nasıl aldığını sordu. Murat Ağırel, Emrullah Erdinç ve Feyza Altun’a da haber verdi.

Oğuzhan Uğur da Emre Erciş’in paylaşımına Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’i etiketleyerek ‘Lütfen(tekrar) beni inceleyin’ dedi.

Ek olarak da “size bırakmazlar, ağzıma ölük ölük sıçarlar merak etmeyin.” ifadelerini kullandı.

Yanıtı beğenmeyen Emre Erciş de “Vergi levhaları ortada. Varsa başka gelir kaynağınız paylaşırsınız aydınlanmış oluruz.” cevabını verdi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.