Niran Ünsal’ın Acı Günü! Depremde Can Kardeşini Yitirdi

Niran Ünsal’ın Acı Günü! Depremde Can Kardeşini Yitirdi

Ünlü şarkıcı Niran Ünsal, meydana gelen Kahramanmaraş depreminde “Can kardeşim, oğlum” ifadeleriyle bahsettiği arkadaşını yitirdiğini paylaştı. Üzücü haberi paylaşırken Ünsal ayrıca “Eşin ve çocuğun bize emanet” dedi.

“Seni Hiç Kırmadım”

Tüm Türkiye’yi yasa boğan deprem ne yazık ki pek çok kişinin canını almaya sebep oldu. Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’da büyük felakete yol açan deprem binlerce kişiyi etkilediği için ünlüler dünyasından da acı haberler geliyor. Niran Ünsal da bu felaketten etkilendi.

“Oğlum, can kardeşim” dediği arkadaşının vefat haberini sevenleri ile paylaşan Ünsal, üzüntüsünü dile getirdi. Ünsal yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Dört gündür ulaşmaya çalışıyorum. Hiçbir telefonuma yanıt alamadım, hiçbir mesaja geri dönüş yapmadın. Sosyal medya hesaplarından yazdım. Hiçbir mesajı görmedin, ne eşin ne de sen… Dört gündür içimizde yanan ateş günden güne büyüyor. Oy oy, ne söylesem ne yazsam bu acının tarifi yok… Kardeşim yaşanan depremde İskenderun’da bugün enkaz altından çıkarılmış. Vefat haberini az önce öğrendim. Eşi ve çocuğu hayatta çok şükür fakat kendisi vefat etmiş. Çok üzgünüm… Rabb’im seni rahmeti ile sarsın kuzum. Seni hiç kırmadım, üzmedim… Hakkını helal et oğlum. Eşin ve çocuğun bize emanet…”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.