Nebati’den ‘Enflasyona Rağmen Sokağa Çıkabiliyorum’ Videosu

Hazine ayrıca Maliye Bakanı Nureddin Nebati geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında yabancı bir ülkenin bakanına ‘Ben bu …

Nebati’den ‘Enflasyona Rağmen Sokağa Çıkabiliyorum’ Videosu

Hazine ayrıca Maliye Bakanı Nureddin Nebati geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında yabancı bir ülkenin bakanına ‘Ben bu enflasyonla sokağa çıkabiliyorum. Siz yüzde 10’luk enflasyonla sokağa çıkamıyorsunuz’ dediğini anlatmış, Nebati’ye tepkiler gelmişti. Bakan Nebati dün İstanbul’da esnaf ayrıca vatandaşlarla buluşarak bir anlamda eleştirilere yanıt verdi.

Hazine ayrıca Maliye Bakanı Nureddin Nebati, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında yabancı bir ülkenin bakanıyla aralarında enflasyon hakkında geçen diyaloğu aktarmıştı. Nebati ‘Yabancı ülkenin bir bakanıyla sohbet ediyoruz; ‘sizin enflasyon çok yüksek’ dedi ben de doğru dedim. Biz bununla mücadele edeceğiz, bunu çözeceğiz, kararlıyız ama bakın ben bu enflasyonla sokağa çıkabiliyorum. Siz yüzde 10’luk enflasyonla sokağa çıkamıyorsunuz’ demişti. Nebati’nin bu açıklaması sosyal medyada tepki çekmişti.

İstanbul’da dün ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programına katılan Hazine ayrıca Maliye Bakanı Nureddin Nebati, ardından Ümraniye’de vatandaşlarla ayrıca esnafla bir araya geldi.

Bakan Nebati, o anları Twitter hesabından paylaştı. Bakan Nebati paylaşımında, “İstanbul’daki çalışmalarımızı bitirdikten sonra her vakit olduğu gibi sokağa inerek vatandaşlarımız ayrıca esnaflarımızla bir aradayız. Bizim şiarımız milletimizle bir olup ortak akılla siyaseti birlikte yapmaktır’ dedi. 

Nebati ardından sokağa inip esnaf ayrıca vatandaşlarla buluşarak bir anlamda gelen eleştirilere yanıt vermiş oldu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: SMM Panel - Canlı maç izle - Taraftarium24 - Justin tv izle - takipçi satın al - tanıtım yazısı - antalya haber - cialis - sosyalhane.com