Ne Ararsan Var! Tehditleriyle Ünlenen Gazeteci Cem Küçük’ün Görev Aşkıyla Sataştığı Ünlü İsimler

Son zamanlarda Sedat Peker’le girdiği tartışmayla gündemimizi meşgul eden gazeteci Cem Küçük, sizin de bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde …

Ne Ararsan Var! Tehditleriyle Ünlenen Gazeteci Cem Küçük’ün Görev Aşkıyla Sataştığı Ünlü İsimler

Son zamanlarda Sedat Peker’le girdiği tartışmayla gündemimizi meşgul eden gazeteci Cem Küçük, sizin de bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde ‘Yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle ki göreceğiz” diyen oyuncu Birce Akalay’ı son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti!” sözleriyle tehdit etmişti. Biz de gazeteciliğinden çok tehditleriyle ön plana çıkan Cem Küçük’ün bu vakit kadar sataştığı bazı ünlü isimleri derledik.

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, “Yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle ki göreceğiz” diyerek isyan eden oyuncu Birce Akalay’ı “Birce Hanım, son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti!” sözleriyle tehdit etti.

“Şimdi bana organize küfrettiren; Birce Akalay’larla, Athena Gökhan’larla, Şahan Gökbakar’larla aynı kafaya sahip Gezi kalkışmacısı Mehmet Ali Alabora ülkemizden fare gibi kaçmadı mı?” sözleriyle de ‘Athena’ grubunun solisti Gökhan Özoğuz, komedyen Şahan Gökbakar’a nefretini kustu.

Cem Mumcu ile röportaj yapan Ayşe Arman’a “Ayşe Arman beni hiç şaşırtmadı. Yazıklar olsun size. Bu millete hakaret edenleri baştacı etmek sizin esas işiniz olmuş.” dedi.

Adana Film Festivali’nde aldığı ödülü açlık grevindeki tutuklu eğitimciler Nuriye Gülmen ayrıca Semih Özakça’ya adayan oyuncu Başak Köklükaya’yı “Duyduğuma göre savcılar Başak Köklükaya’yı terör örgütünü övmek suçundan ifadeye çağıracak” diyerek tehdit etti.

Türkiye’nin ekonomik durumunu eleştiren Mahfi Eğilmez’ için “Mahfi Eğilmez gibi Hazine Müsteşarlığı yapıp üç beş ay sonra görevi bırakıp kaçanlar vardı. Şimdi ahkam kesiyorlar. Bunların zamanında Türkiye gecelik yüzde 7.500 faiz veriyordu. Hâlâ utanmadan çıkıp konuşuyorlar!” dedi.

Ahmet Hakan’ı “Şizofreni hastaları gibi hala kendini Hürriyet’in Türkiye’yi yönettiği günlerde zannediyorsun. İstersek seni sinek gibi ezeriz. Bugüne kadar merhamet ettik de hala hayatta kalabiliyorsun” tehdidinde bulundu.

Gazeteci Nevşin Mengü Küçük’ün kendisini Sen elimdekileri bir yayınlarsam sokaklara çıkamazsın’ diyerek tehdit ettiğini iddia etti.

canlı yayında Gazeteci Can Ataklı’yı, “5 dakikalık işin var” diyerek tehdit etti.

Murat Yetkin’i “Bir Amerikan istihbaratçısı ağzıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı açıkça tehdit etmekle” suçladı.

Ertuğrul Özkök’e “Bütün Hürriyet’i toplasan benim serçe parmağım kadar güçlüsün. Ben Aydın Doğan’a talimat veririm, gereğini yapar” ifadelerini kullandı ayrıca hapisle tehdit etti.

“Karargah Rahatsız” haberiyle iktidarı değil muhalefeti eleştiren Hande Fırat’a “Köpek” ifadesini kullandı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.