N11.com’un Yeni 2. El Araç Platformu Garaj11’in Özellikleri

Yalnızca belirli bir yaş ve kilometreye kadar olan araçların listeleneceği garaj11, “Ödeme Koruma Sistemi” uygulaması ile de olası sorunların …

17.12.2020
N11.com’un Yeni 2. El  Araç Platformu Garaj11’in Özellikleri

Yalnızca belirli bir yaş ve kilometreye kadar olan araçların listeleneceği garaj11, “Ödeme Koruma Sistemi” uygulaması ile de olası sorunların önüne geçecek. Aracın ödeme tutarı, noterde satış devir işlemi yapılıncaya kadar N11.com tarafından güvence altına alınacak. Araç tesliminde de yeni bir dönemin kapılarını aralayan garaj11, teslimat işlemini randevu sistemiyle belirtilen ildeki TÜVSÜD D-Expert noktasında gerçekleştirecek.

Anlaşmalı bankalar ile saniyeler içinde dijital kredi!

Satın aldığı otomobili anahtar teslim kapısına getirtmek isteyen tüm alıcılar, Türkiye’nin neresinde olursa olsun uygun bir ücret karşılığında N11.com’un bu hizmetinden faydalanabilecek. Garaj11 üyeleri, anlaşmalı bankalar aracılığıyla saniyeler içinde dijital kredi başvurusu da yapabilecek. Ayrıca kullanıcılar, Sigortaladim.com iş birliğinde 21 farklı sigorta şirketinden özel fırsatlarla kasko ve sigorta hizmeti alabilecek. Kullanıcılar, güvenle otomobilini satın aldıktan sonra N11.com‘da geçerli 500 TL indirim kuponu da elde edebilecek. 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak kupon, yalnızca “Otomotiv ve Motosiklet” kategorisinde kullanılabilecek.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.