Whatsappta Müzikli Durum Yapmak! 3 Uygulama Önerisi

Whatsappta Müzikli Durum Yapmak! 3 Uygulama Önerisi

WhatsApp müzikli durum yapmak: Artık günümüzde teknolojinin gelişmesiyle, paylaşımlar yapmak, sevilen sözleri şarkıları paylaşmak herkesin hoşuna gitmektedir. Ve bu paylaşımlardan biri de durumlardır. WhatSapp durumları hayatımıza girdiği için Instagram, Facebook ve WhatsApp gibi platformlarda durumlar artık herkesin kullanışlı alanına giriyor.

Instagram gibi uygulamalara durum yaparken şarkı koymak oldukça basittir. Çünkü bu  uygulamaların böyle kolay özellikleri vardır. Fakat  WhatsApp’a gelince gerçekten bu aşama zorlaşmaktadır. Whatsapp uygulamasında böyle kolay bir özellik yoktur. Durumlarına müzik eklemek içinde ekstra bir uygulamaya ihtiyaç duyuyoruz. Gelelim bu uygulamalar hakkında bilgilenmeye.

Whatsappta Müzikli Durum Yapmak İçin Uygulamalar

WhatsApp Müzikli Durum Yapmak

İlk uygulama önerimiz hiç kuşkusuz  İnShot kolay ve birçok güzel özelliğini ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunuyor. Uygulama ile dilerseniz fotoğraflarınıza veya videonuzda, dilerseniz de herhangi bir ekrana müzik ekleyebilirsiniz. Whatsapp’ta bu şekilde paylaşımlar yapabilecek duruma gelebilirsiniz. 

1. Audio Status Maker

Bu düzenlemeyi yaparken uyulması gereken birkaç adım vardır. Bunlar;

  1. İlk olarak telefonunuza Audio Status Maker isimli uygulamayı  yükleyin.
  2. Fotoğraf çekerek veya galeriden herhangi bir fotoğraf ekleyebilirsiniz.
  3. Seçtiğiniz görsele audio kısmından seçtiğiniz sesi ekleyin
  4. Böylece WhatsApp durumunuzda paylaşım yapabilirsiniz.

2. İnShot Uygulaması

1.İşe play store veya Appstore den İnShot adlı uygulamayı indirin.

  1. Uygulamayı hiçbir ücret ödemeden bu şekilde kullanmak için müziği neye istiyorsak onu belirleyip o duruma yöneliyoruz. Uygulamada mevcut olan video yazısına basıyoruz.
  2. Erişimlere izin ver kısmına tıklayıp daha sonrasında seçtiğiniz fotoğraf veya videoya müzik ekle seçeneğine tıklayın.
  3. Tüm bunları yaptıktan sonra kolajınız hazır hale gelmiştir. Bu aşamaları yaptıktan sonra hazırladığınız müzikli fotoğrafı durumunuzda paylaşabilirsiniz.

3. Add Audio to Video: Audio Video Mixer.

Yeni başlayanlar için çok basit ve harika bir ekleme yapan işe yarar bir uygulama arıyorsanız elinizde en iyi uygulama budur derim. İstediğiniz videolara müzik ekleyebilirsiniz. Bu işlemlerin yanı sıra videoyu düzenleme işlemlerinde WhatsApp durumunuza müziğinizi kesmenize bile olanak tanır. Böylelikle müziğin videoda olmasını tercih ettiğiniz bölümü seçebilirsiniz. Ve harika bir şekilde senkronize edebilirsiniz. Tarif edebilirsiniz.

ETİKETLER: Durum, Müzik, Story, Whatsapp
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.