Müge Anlı Yalanlarla Dolu Palu Ailesi – Masonlara Taş Çıkaracak Aile

Müge Anlı Yalanlarla Dolu Palu Ailesi – Masonlara Taş Çıkaracak Aile

Son zamanlarda gündemden düşmeyen, Müge Anlı Tatlı Sert programında yer alan ve mason ailelerine taş çıkaracak Palu ailesi var. Palu Ailesi tam olarak psikopat, sosyopat, pedofil, üfürükçü, evrak sahtekarları, tecavüzcü, sadist ve seri katil olarak konuşuluyor. Söz gelimi, ailenin büyük bir kısmı (çok büyük bir kısmı) ruh hastası. Belkide kısa bir süre sonra Google amcaya bu aileyi gore olarak aratmamız gerekebilir ve bu aileden bahseden sitelere VPN ile girmemiz de.

Bu yazımızda, sırayla ortadan kaybolan akrabalar ve olayı örtbas etmek için uydurulan 3 harfliler (cinler), muskalar (büyüler) ve komplo teorileriyle örülü kan donduran  olayların detaylarını inceleyeceğiz. Ama önce bu ailede yapılan işlerin bir listesini çıkaralım…

Palu Ailesi Sistem Özellikleri

Palu ailesine gelen güncellemeler bu kısma eklenecektir:

 • Fuhuş √
 • Uyuşturucu √
 • Cinayet √
 • Organ Mafyası √
 • Çocuk Kaçırma √
 • Çocuk İstismarı √
 • İşkence √
 • Ensest İlişki √
 • Tecavüz √
 • Tehdit √
 • Darp √
 • Alıkoyma √
 • Taciz √
 • Din İstismarı √
 • Organize İşler √
 • Çete Kurma √
 • Sahte Belge √
 • Usulsüzlük √
 • Gıda Suçları √
 • İftira √
 • Şantaj √
 • Yalan Beyan √
 • Dolandırıcılık √
 • Büyü √
 • Sadizm √

Palu Ailesi Kimdir?

1. 2008’de Yaşanan İlk Kayıpla Başlayan Korkunç Olaylar

Palu ailesinin olaylar silsilesi tam olarak 2008 yılında başlıyor. Sırayla, önce 32 yaşındaki anne Meryem’in ardından 8 yaşında olan Melike’nin kaybolmasıyla olaylar başlıyor ve hiç durmadan devam ediyor.

2. Olayların Adresi Kocaeli

Anne Meryem Tanhal, Ahmet Tanhal ile evlenerek İstanbul’a yerleşiyor ve bu evlilikten 2 çocukları oluyor. Ardından kocası tarafından fuhuşa zorlandığını öne sürerek Meryem Tanhal baba evine dönüyor. Barışma amacı ile eve gelen kocası Ahmet Tanhal Meryem Tanhal’ın babası tarafından öldürülüyor ve bunun sonucunda Meryem Tanhal’ın babası cezaevine düşüyor.

3. Fuhuş Uyuşturucu ve Organ Mafyası İle Bağlantı İddiası

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Meryem, annesi, oğlu, kızı, iki erkek kardeşi, bir kız kardeşi ve eniştesiyle birlikte hayatını idame etmeye başlıyor. Meryem’in öldürülen kocasının ailesiyle birlik olarak fuhuş, uyuşturucu, organ mafyası gibi işlere karıştığı ve ailesiyle alakalı bilgileri ajan gibi kocasının ailesine aktardığı öne sürülüyor. Ayrıca, kocasının ailesinin öz teyzesi ve dayısı olduğunu belirtmek gerekiyor, evvela Palu ailesinde işler biraz karışık.

4. 10 Kişilik Aile Otomobil’de Yaşamaya Başlıyor

Anlatılan şeylere göre, Kocaeli’de dört katlı binaları, Üsküdar’da da bir evleri olan Palu ailesi öldürülen kocanın ailesinin tehditleri sebebiyle küçük bir arabada 10 kişi 3 ay yaşamaya başlamış (Tabii ki durumun böyle olmadığı dede tarafından anlatılıyor ve asıl sebep olarak Tuncer’in evleri satması olduğu öğreniliyor.) Arabada yaşadıkları süreçte bir gün Meryem tuvalete gitmek için dışarı çıkmış ve bir daha görünmemiş. Aradan 1 yıl geçtikten sonra da Meryem’in küçük kızı ortadan kaybolmuş.

5. Çocuk Tecavüze Uğradığı Gerekçesiyle Evlatlık Verilmez

Görgü tanıkları tarafından, anne Meryem’in arabanın dışında bir ağaçta bağlı olarak görüldüğü, aç bırakıldığı, küçük kızın da yine aç bırakıldığı ve karnına açlığını hissetmesin diye taş bağlandığı, tüm bunları enişte Tuncer Ustael tarafından gerçekleştirildiği söylendi. Aynı şekilde küçük Melike’yi evlat edinmek üzere enişteyle konuşan bir kişinin ”Çocuk tecavüze uğradığı gerekçesiyle evlatlık verilemez.” gibi bir yanıtla karşılaştığı aktarıldı.

6. ”Anne Meryem’in Tecavüzüne Uğradım”

Enişte Tuncer’in enjektörle gezdiği, kendi çocukları da dahil olmak üzere pek çok insanı cezalandırdığı, aç bıraktığı, yarım hocalık yaptığı, muska yazdığı gibi birçok olayı çıktı. Ayrıca, akıl karıştıran bir ifade de enişte Tuncer’den geldi. İfadeye göre kayıp Meryem Tahnal’ın kendisine iğne yaparak dört defa tecavüz ettiğini ifade etti.

7. Meryem’i Tuncer’in Cezalandırdığını Darp Ettiğini ve Genç Kadının Bu Sebeple Hastalanıp Öldüğünü Belirtti

Anne Meryem’in öz annesi Havva Palu ve kardeşleri Fatih’le İsa, “o dönem Meryem’i Tuncer’in cezalandırdığını, darp ettiğini ve genç kadının bu sebeple hastalanıp öldüğünü” söylemişlerdi. Kayıp küçük kıza ise, içine cin girdiği gerekçesiyle ispirto içirildiği ve kızın bu sebeple hastalanıp öldüğü, daha sonra enişte Tuncer tarafından  gömüldüğü, tüm aile tarafından verilen ortak ifadenin beyanlarıydı.

8. Kaybolmadan Hemen Önce Vekalet Verdi

Anne Meryem kaybolmadan hemen önce bankadan kredi çektiği, kaybolmadan bir gün önce de maaşını çekmesi için annesine vekalet verdiği ve kaybolduktan sonra nüfus cüzdanının erkek kardeşinin üzerinde çıktığı belirlendi. Aile, vermiş oldukları ifadeleri tehdit altında verdiklerini söylüyor, ancak ailedeki küçük çocuklar dahil herkesin çelişkisiz şekilde aynı olayı anlatmış olması kafa karıştırıyor.

9. Program Esnasında Tutuklandı

Program esnasında, Sosyal Hizmetler tarafından çocukları alınınca “kurum görevlisi kadın psikoloğa tehdit ve darp suçlamasından arandığı” ortaya çıktı ve tutuklanıp cezaevine gönderildi. Ancak 5 gün cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edildi ve yeniden programa döndü.

10. Her Şeyi Ölen Kocanın Ailesi Yaptı Yalanı

Aile başlarına gelen her şeyden kayıp Meryem’in kocasının ailesi, kendilerinin de kardeşi veya teyze ve dayıları olan Tahnal ailesini sorumlu tutuyor. Onlara göre bu aile sürekli peşlerinde, defalarca çocuklarını kaçırdı, ayrıca kayıp Melike’yi de onların kaçırdığını, tüm mahalleliye para dağıttıklarını iddia ediyorlar.

11. Küçük Recep Bu Aileden Kaçmayı Başarıyor

Anne Meryem’in oğlu ayrıca kayıp Melike’nin de abisi olan Recep Tayyip; anneleri gittikten sonra eniştelerinin kendilerini bir odaya kapattığını, asla dışarı çıkarmadığını ve yemek vermediğini anlatıyor. O zamanlar daha 9 yaşında olan çocuk camdan kaçarak kendini kurtardığını, sokakta açlıktan bayılınca polise ve oradan da yurda teslim edildiğini, bu sayede hayatta olduğunu ifade etse de teyzesi ve anneannesi olanları kabul etmiyor ve Recep Tayyip’in kaçırıldığını söylemeye devam ediyorlar.

12. Ailenin 4 ve 9 Yaşındaki Oğullarında Tecavüz Bulgusu

Tuncer’in çocuğu da yıllar önce Eyüp Sultan’da kaybolmuş ve görenler tarafından polise teslim edilmiş. Kayıp çocuk yarım saat içinde bulunmuş olmasına karşın, üzerindeki eski iğne izleri ve içinde kırılmış iğneler sebebiyle polise teslim edilmemiş. Aile çocuğun kaçırıldığını ve izlerin de o esnada oluştuğunu söylüyor. Ancak yeni ortaya çıkan hastane raporları ailenin 4 yaşındaki oğlu Enes ve 9 yaşında kaçan yeğen Recep Tayyip’in üzerinde tecavüz bulgusuna rastlandığını, Enes’in bu durum ve içinde kalan iğneler sebebiyle iki kez ameliyat olduğunu ortaya koydu.

13. Tüm Evler Damada Veriliyor

Aile ağız birliği yaparak Tuncer’i koruma amacıyla ifadelerini değiştiriyor. Anne Havva Palu’nun Kocaeli’deki dört katlı evini ve Üsküdar’daki evini damadına verdiği ortaya çıktı. Yine Tuncer Ustael ve ailesinin apartman görevlisi olarak çalıştığı daireden koli koli bayat ve son kullanma tarihi geçmiş gofretleri ambalajlarını değiştirerek taze gibi paketlemesi sebebiyle atıldığı öğrenildi.

14. Arapça Yazılar ve Duvarların İçindeki Muskalar

Ailenin sattıkları evin duvarlarında Arapça yazılar, kırılan duvarların içinden muskalar ve bidonlarla sirkeler çıktı. Yayına bağlanan cezaevi arkadaşları, Tuncer Ustael’in yarım hocalık yaptığını ve insan dışkısına ayetler yazarak insanların hayatını karartabileceğini söylediğini iddia etti.

15. Bu Sefer Anne Havva Palu’ya İftira Atıyor

5 günlük cezaevi süreci biten Tuncer programa dönünce bu sefer, ortada cinayetler olduğunu ancak kendisinin ilgisinin olmadığını, ne olduysa anne Havva Palu’nun bildiğini söyledi. En son konuya terörün de dahil edilmeye çalışılması Müge Anlı’ya bile pes dedirtti.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.