Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

MGM Kuvvetli Yağış Uyarısı Verdi: Bugün (30 Ağustos) Hava Nasıl Olacak?

Geçtiğimiz günlerde Türkiye genelinde yaşanan yağışların ardından güneş yüzünü göstersede Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden bir uyarı daha geldi …

MGM Kuvvetli Yağış Uyarısı Verdi: Bugün (30 Ağustos) Hava Nasıl Olacak?

Geçtiğimiz günlerde Türkiye genelinde yaşanan yağışların ardından güneş yüzünü göstersede Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden bir uyarı daha geldi. Gelen uyarıya göre 30 Ağustos Salı günü bazı bölgelerde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Peki hava bugün nasıl olacak? Yağmur var mı? İşte 30 Ağustos Salı İstanbul, Ankara ayrıca İzmir hava durumu.

Bugün Hava Nasıl Olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı 30 Ağustos hava durumuna göre Marmara’nın doğusu, Kuzey Ege’nin iç kesimleri ayrıca Eskişehir, Karabük ayrıca Bolu’nun bazı kesimlerinde gün içerisinde gök gürültülü sağanak yağış olması bekleniyor.

İstanbul’da Hava Nasıl Olacak?

Bugün İstanbul’da en yüksek sıcaklık 31 derece olurken en düşük sıcaklık ise 24 derece olacak. Ve gün içerisinde yer yer gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Ankara’da Hava Nasıl Olacak?

Ankara’da bugün en yüksek sıcaklık 36 derece olurken en düşük sıcaklık ise 21 derece olacak. Ankara’da 30 Ağustos Salı günü yağmur beklenmiyor hava parçalı ayrıca az bulutlu olacak.

İzmir’de Hava Nasıl Olacak?

Bugün İzmir’de en yüksek sıcaklık 33 derece olurken en düşük sıcaklık ise 25 derece olacak. Şehrin doğu ilçeleri yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olurken batı ilçeleri ise parçalı bulutlu olacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.