Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Mahsun Kırmızıgül Depremi “Hayatımın Tokadını Yedim” Diye Niteledi

Mahsun Kırmızıgül Depremi “Hayatımın Tokadını Yedim” Diye Niteledi

Ünlü şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, tüm dünyada yankı uyandıran ve büyük felaket olarak nitelendirilen deprem hakkında “Hayatımın tokadını yedim” şeklinde açıklama yaptı. Ahbap Derneği ile yardım çalışmalarını yürüttüğünü belirten Kırmızıgül, yaşananları trajedi olarak niteledi.

“Böylesi Bir Trajedi Görmedim”

Binlerce kişinin yaşamını kaybetmesine ve yaralanmasına yol açan deprem sonrasında pek çok ünlü isim gibi Mahsun Kırmızıgül de soluğu bölgede aldı. Ahbap Derneği ile çalışma yürüttüklerini söyleyen ünlü isim “Afet bölgesindeyim. Burada herkes zor durumda. Kahramanmaraş ve Adıyaman bölgesinde ben ve ekibim AHBAP Derneği ile koordineli çalışıyoruz. Yardım yapmak isteyen veya ihtiyaç listelerinde olan malzemeleri göndermek isteyenler bana ulaşabilirler,” şeklinde konuştu.

Ayrıca Kırmızıgül: “Adıyaman’da halk geceyi sokaklarda geçiriyor. Binlerce insan yakınlarından bir ses, bir haber bekliyor. Ben çok duygusal sahneler, filmler çektiğimi sanıyormuşum. Oysa böylesi içimi ürperten, beni böylesine yıkan bir trajedi ile karşılaşmadım. İnanın hayatımın tokadını yedim,” sözleriyle depremin ne kadar yıkıcı bir etkiye sahip olduğuna da vurgu yaptı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.