Kurşun Kalemi Şekillendirerek Yapılmış Minik Sanat Eserleri

Kurşun Kalemi Şekillendirerek Yapılmış Minik Sanat Eserleri

İnsanların sanat için kullandığı unsurların sınırının olmamasından daha öncede bahsetmiştik. Yine aynı şekilde uğraşılan sanatın boyutsal farklılıkları da hakkaten çeşitli olabiliyor. Büyük yerlerde yapılan devasa çalışmalardan tutun da bakliyat tanesine uygulanan sanat dokunuşlarına kadar bir çok seçenek mevcut. Tabii bunların renkleri ve diğer alımlı kılan özellikleri farklı olsa da hepsi bir sanat eseri.

Bu seferki arkadaş çalışmalarında sıklıkla gördüğümüz logoları kullanmış. Ayrıca daha birçok popüler kültür karakterini de kurşun kaleme işlemeyi başarabilmiş. Logolardan olan bir serisi dahi var. Tabii bu zorlu çalışmaların nasıl yapıldığına dair pek bir info ne yazık ki bulunmuyor. Yine de biz yapılmış olanlara bakıp kendisini tebrik ediyoruz.

Dilerseniz lafı daha fazla dallandırıp budaklandırmadan Salavat Fidai’nin nefes kesen ve dünyayı kurşun kalemin ucuna sığdırdığı paylaşımlarına geçelim. Ayrıca, diğer bu tarz paylaşımlarımız için eğlence kategorimizi yandaki bağlantıya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.