Köpeğin Saldırısına Uğrayan Tuğba Altıntop Açıklama Yaptı: ”Şikayetçi Değilim, Hata Bende”

Ünlü şarkıcı Tuğba Altıntop, yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen isimlerden biri. Eski eşi Rafet El Roman ile yaşadığı sorunlarla çok …

Köpeğin Saldırısına Uğrayan Tuğba Altıntop Açıklama Yaptı: ”Şikayetçi Değilim, Hata Bende”

Ünlü şarkıcı Tuğba Altıntop, yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen isimlerden biri. Eski eşi Rafet El Roman ile yaşadığı sorunlarla çok konuşulan Altıntop, geçtiğimiz günlerde tatil için gittiği yerde köpeğinin saldırısına uğramış ayrıca hastaneye kaldırılmıştı. Şarkıcı olayla ilgili ilk defa açıklama yaptı.

Şarkıcı Rafet El Roman’ın eski eşi Tuğba Altıntop, hem sanatçılığıyla hem de özel hayatıyla pek çok kez gündeme geliyor.

En son yeni tarzıyla gündeme gelen Altıntop, geçen gün tatil için gittiği Şile’de arkadaşının Akita cinsi köpeği tarafınca saldırıya uğramış ayrıca ağır yaralanmıştı.

Sağlığıyla ilgili açıklama yapan şarkıcı, hayranlarına sevindirici haberi verdi ayrıca o anları anlattı.

Şarkıcı olayla ilgili olarak ”Arkadaşımın köpeği yerde yatıyordu. Yanına gittim, sevdim okşadım. Eğilip yüzünü öpmek istedim. Bir anda yüzüme saldırdı. Kimse müdahale etmeden bıraktı, kenara çekildi” dedi.

Ardından ise ”Olay 10 saniye içinde olup bitti. Yüzümün sol tarafı parçalandı. Hemen hastaneye gittik. Doktorlar yapabileceklerini yaptı ama ‘iz kalma ihtimali var’ dediler. Daha sonra deri nakli ya da hücre nakli yapılabileceğini söylediler.” diye belirtti.

Eski manken ”Şikayetçi değilim, zaten ilgileniyor her şeyle. Akita cinsi köpekler böyle saldırgan olabiliyor.” diyerek arkadaşından şikayetçi olmayacağını söyledi.

Köpekte suç bulmayan ünlü isim ”Bu vahim saldırı hayvanlara olan sevgimi etkilemedi ama bana ders oldu. Hata bendeydi, onun özgürlük alanına girdim. Hayvanın suçu günahı yok.” dedi.

Ardında ise ”Yanağını niye öpüyorum ki? Bugün benim ölüm haberimi de yazabilirdiniz, ben kaşındım. Hayvanları hep seveceğim ama artık karakterini bilmediğim, tanımadığım hayvanlara daha temkinli davranacağım” diyerek sevenlerine sağlıklı olduğunun müjdesini verdi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.