Kocasını Diri Diri Toprağa Gömdü: Sebep Bambaşka Çıktı

İstanbul Esenler’de ilginç bir olay yaşandı. Fikriye Şahin isimli bir kadın, bir inşaat alanında kocasını toprağa gömmeye başladı. Bekçi …

Kocasını Diri Diri Toprağa Gömdü: Sebep Bambaşka Çıktı

İstanbul Esenler’de ilginç bir olay yaşandı. Fikriye Şahin isimli bir kadın, bir inşaat alanında kocasını toprağa gömmeye başladı. Bekçi tarafınca fark edilen olay sonrası ihbar üzerine gelen polisler olayın bambaşka olduğunu anladı.

İnşaat alanını karıştırdılar

Esenler 15 Temmuz Mahallesi’nde önceki akşam saatlerinde Fikriye Şahin ayrıca kocası Suphi Şahin inşaat alanına kaçak yollarla girdi. 

Kadın burada bir anda kocasını mezara gömer gibi toprağa gömdü ayrıca başında dua etmeye başladı. Bu durumu gören inşaat bekçisi olaydan şüphelenerek polislere haber verdi. Alarma geçen polis ekipleri hemen olay yerine geldi.

Polisler harekete geçti

Kadının, polise eşini elektrik çarptığını, vücudundaki elektriğin gitmesi için eşini toprağa gömdüğünü söylediği öğrenildi. Bunun üzerine polisler ayrıldı. Şahin çifti de evlerine döndü.

‘Çıkıp gittiler’

İnşaat işçilerinden Hüsnü Çelik, ‘Biz burada çalışıyorduk. Etraftakiler ‘birine elektrik çarpmış’ dedi. Biz sorduk yıllar önce elektrik çekmiş vücudu. Bunun için de kendisi toprağa gömmüş toprak elektriği alsın diye. Daha sonra polisler geldi. En sonda da karı koca çıkıp gittiler. Artık eayrıca mi gittiler hastaneye mi gittiler bilmiyorum’ dedi.

Olay anının videoları

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.