Kızları Elde Etmek İle İlgili 5 Harika İpucu

12.04.2021
Kızları Elde Etmek İle İlgili 5 Harika İpucu

İnsanın deneyimlemeye mahkum olduğu birçok duygu arasında, aşk şimdiye kadar yaratılmış en iyi duygu gibi görünüyor.

Pek çok insanın, hayatın sunduğu birçok denemeye rağmen neden mutlu olmak ve memnuniyet ve tatminle dolu bir hayat yaşamak için kendi gerçek aşkını bulmayı dilediğine şaşmamalı.

Bazı anketlere göre, insanların çoğu bir gün evlenmek ister, bu yüzden her biri randevuya çıkmak istiyor. Yalnızca ABD’de, yaklaşık% 53’ü aynı anda birden fazla kişiyle çıktıklarını söyledi.

Bununla birlikte kavram flörtün gerçek aşk üzerine kurulu harika bir ilişki geliştirmeye başlamak için ideal yollar gibi görünse bile, yine de doğrudan etkinliğin nispeten kolay olduğu sonucuna varılamayacağı gerçeğine dayanıyor.

Örneğin bir kıza sahip olma fikrini ele alalım. Pek çok erkek, kızları elde etmek için en iyi stratejiyi bulmakta zorlanıyor. Bunun nedeni, birçok erkek çocuğun da kendi korkularının, özellikle de reddedilme korkusunun olmasıdır.

Kızları Elde Etmek

Bu yüzden, nasıl bir kız bulacağını öğrenmek ve ona bir randevu sormak isteyenler için, işte kesinlikle bir kız sahibi olmanızı ve eğlenmenizi sağlayacak beş yol var:

1. Göz Kamaştırıcı Bir Kişilik Yaratın

Bazı istatistiksel raporlara göre, kadınların neredeyse %30’unu oluşturan ve ABD’de flört faaliyetleriyle ilgilenen yetişkin nüfus, bir erkekte aradıkları en önemli özelliğin kişilik olduğunu belirtti. Bu yüzden çoğu kız görünüşün o kadar önemli olmadığı konusunda ısrar ediyor, en önemli olan kişinin kişiliği.

Öyleyse gerçekten bir kızı elde etmek istiyorsanız, önce dünyadaki en iyi kişiliğe sahip olduğunuza dair bir izlenim yaratmaya çalışın. Bu mizah duygunuz, özgüveniniz ve sohbeti zekâyla sürdürme biçiminiz aracılığıyla yansıtılabilir.

2. Soğukkanlı Olun

Bir kıza sahip olmanın anahtarı çaresizlik havası yaymamalıdır. Henüz bir kızla çıkmamış olsanız bile, havalı olmaya çalışın ve bir partnere çaresizce ihtiyaç duyduğunuz için değil, ondan hoşlandığınız için kızı almak istediğiniz izlenimini yaratın.

3. Reddetmeye Hazır Olun

Çoğu insanın, özellikle de erkeklerin sorunu, çıkma ve ilişkiler söz konusu olduğunda beklentilerinin çok yüksek olmasıdır. Aslında, flört etmeyi sevenlerin neredeyse% 62’si bu günlerde insanların olasılıklarının ve beklentilerinin çok yüksek olduğunu iddia etti.

Bu nedenle, insanların, özellikle erkeklerin reddedilmelerle nasıl yüzleşeceklerini öğrenmeleri şarttır, böylece kızları elde etmek daha kolay olacaktır. En iyi arabaya, güzel görünüme ve göz kamaştırıcı kişiliğe sahip olsanız bile kızların yine de hayır diyebileceğini unutmayın.

İstediğiniz kızı yakalayamadıysanız, sizi neden reddetmesinin nedeninin ne olabileceğini düşünmeye çalışın. Ayrıca, dışarıda başvurabileceğiniz başka kızlar da var, bu yüzden umutsuzluğa kapılmayın

4. Kızın ‘Hayır’ını Düşünün

Bir kızın iki olası nedenden ötürü “hayır” diyebileceği pek çok durum vardır: Birincisi, senden hoşlanmaması, ikincisi de seninle çıkmak istemesi ama bu gece istememesidir. Bunlar, açıkça anlaşılması gereken iki farklı durumdur.

Bazı erkeklerin sorunu, bazı reddedilme biçimleri aldıklarında bunu kişisel olarak almalarıdır. Bu yüzden kızın durumunu ve niyetini “HAYIR” diyerek analiz etmek daha iyidir.

5. Gündelik Olun

Bir kıza sahip olmanın en iyi yolu, randevunun çok gündelik olacağını ve ille de geleneksel bir randevu ya da romantik ilişki anlamına gelen herhangi bir şeyi içermeyeceğini hissetmesini sağlamaktır.

Kız için en önemli olan şey, kızın sizinle zamanının tadını çıkarmasıdır ki, eğer ikiniz de gelecekte iyi bir ilişki kurma şansınız varsa, ilk randevunuzun anısı iyi hatırlamaya kazanılmış olmalıydı.

Sonuç olarak, erkekler her dışarı çıkmaları istendiğinde “evet” diyerek kızları baskı altında hissettirmemelidir. Bir kız bulmada en önemli şey, ilgili kişinin rahat olmasını ve onun emin ellerde olacağını hissetmesini sağlamaktır.

YAZAR BİLGİSİ
Pavlus Salvup
Yazmaya aşık biri....
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.