Kısmetse Olur’da Yine Ortalık Karıştı, Elif Çok Sinirlendi

Kısmetse Olur’da Yine Ortalık Karıştı, Elif Çok Sinirlendi

Her bölümü ile olay yaratmayı başaran Kısmetse Olur programında yine yer yerinden oynadı. Evin en yeni gelin adayı olan Elif, hareketleri ile yarışmanın da en dikkat çekici isimlerinden birisi olmayı başardı. Ancak bir süredir kendisine kıyafetleri üzerinden yapılan eleştirilere ise dayanamayıp adeta ateş püskürdü.

“Ben İstediğimi Giyerim!”

Uzun bir süredir sessizliğini koruyan Elif, en son bölümde Simge’nin kıyafetlerini eleştirip çok fazla açık giyindiğini söylemesi üzerine: “Saçma sapan yerlerden geliyorsun. Kocam mısın? Ben istediğimi giyerim, istemezsem giymem,” diye çıkıştı.

Sonrasında ise oturduğu yerden kalkarak sahneyi terk etti. Sahneden çıkarken ise: “Ben sıkıldım artık bunlardan. Bel altı vurup durmalarından sıkıldım. Eleme için benim adımı yazabilirsiniz. Ben gitmek istiyorum,” dedi.

Ayrıca stüdyoyu terk ederken “Özgüvensizler!” diye bağırması da dikkat çekti. Elif’in bu şekilde stüdyoyu terk etmesi ise sonrasında sosyal medyada gündem oldu. Bazı kullanıcılar Elif’e hak verirken bazı kullanıcılar da Elif’in dikkat çekmek için şov yaptığını belirten yorumlarda bulundular.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.