Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Kılıçdaroğlu’dan Erdoğan’a yanıt: Gel, vizyon konuşalım

Cumhurbaşkanı ayrıca AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal …

Kılıçdaroğlu’dan Erdoğan’a yanıt: Gel, vizyon konuşalım

Cumhurbaşkanı ayrıca AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na adaylık çağrısında bulundu.

Erdoğan, “Buradan Sayın Kılıçdaroğlu’na çağrı yapmak istiyorum; madem kendine güveniyorsun, madem ülke ayrıca milletin geleceğinde sorumluluk almak istiyorsun, öyleyse hodri meydan. Gücün yetiyorsa, yüreğin varsa, kendi özgür iradenle hareket edebiliyorsan seçimlerde çık karşımıza; birikimlerimizi, vizyonlarımızı, projelerimizi, heyecanlarımızı yarıştıralım. Bırakalım kararı millet versin. Yok eğer aday olmak istiyor, ama birilerinin tehdidine, şantajına, telkinine maruz kalarak bunu ilan edemiyorsan da korkma. AK Parti’nin 20 yılda sağladığı huzur, adalet, hak, özgürlük iklimi, her bir vatandaşımız gibi senin de en büyük güvencendir.” dedi.

Kılıçdaroğlu da, Erdoğan’a sosyal basın hesabında yaptığı paylaşımla yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu, paylaşımında şunları kaydetti:

“Erdoğan, bugün yine bazı laflar etmişsin. ‘Vizyonlarımızı karşılaştıralım’ demişsin. Korkmuyorsan, bir ‘prompter balonu’ olduğunun ortaya çıkmasından çekinmiyorsan, istediğin TV kanalında, önünde prompter, arkanda danışmanların, karşında sadece ben. Gel, vizyon konuşalım.

Halkımız da Bay Kemal’in vizyonu ile Erdoğan ayrıca danışmanlarının vizyonunu görsün. Yakın bir gelecekten bahsetmiyorum, gel bu akşam yapalım. Korkaklıktan bahsetmişsin, net söylüyorum, korkak sensin ayrıca bu akşam gelemeyeceksin. Hodri meydan kiiim, sen kim.”

ETİKETLER: Erdoğan, Gel, Vizyon
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.