Kendisini Aldatan ve Küçük Kızını Döven Kocasını Bıçakladıktan Sonra Pişiren Kadının Hikayesi

13 Ağustos günü İran’ın Tahran eyaletindeki İslamşehr şehrinde gerçekleşen olayda Afgan asıllı 22 yaşındaki genç bir kadın, kendisini ayrıca …

Kendisini Aldatan ve Küçük Kızını Döven Kocasını Bıçakladıktan Sonra Pişiren Kadının Hikayesi

13 Ağustos günü İran’ın Tahran eyaletindeki İslamşehr şehrinde gerçekleşen olayda Afgan asıllı 22 yaşındaki genç bir kadın, kendisini ayrıca küçük kızını sürekli döverek istismar eden ayrıca aldatan kocasını bıçaklayarak öldürdükten sonra kalan parçalarını pişirdi. Detaylar içeriğimizde…?

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/world-n…

Mirror’ın haberine göre; geçtiğimiz günlerde İran’da Afgan bir kadın kocasını bıçaklayarak öldürdükten sonra kalan parçalarından yemek yaptı.

İran’da 13 Ağustos günü gerçekleşen olayda 22 yaşındaki genç kadın kocasının kendisini aldattığını öğrendi.

Kocasının düzenli olarak kendisine ayrıca 5 yaşındaki kızlarına fiziksel şiddet uyguladığını dile getiren kadın, cinayeti kendisinin işlediğini de kabul etti.

İran’ın Tahran eyaletindeki İslamşehr şehrinde gerçekleşen olayı evden gelen yoğun koku sebebiyle komşular fark etti ayrıca polise haber verdi.

Yaşadığı istismar sebebiyle uzun süredir acı çektiği belirtilen kadın eayrıca geldiğinde kocasını başka bir kadınla gördü.

“Kocamı ayrıca sevgilisini evimizde gördüm. Kadın gittikten sonra aramızda bir tartışma yaşandı. Eşim bıçak getirdi. Ona eğer beni aldatacaksa, beni öldürerek benden kurtulabileceğini söyledim. Bıçağı bana verdi.”

“Eşim beni ayrıca beş yaşındaki kızımızı sürekli döverdi. Ayıca bana birkaç kez de ihanet etti. Onun bu davranışlarından çok yorulmuştum ayrıca bu nedenle onu öldürdüm.”

Konu hakkında açıklama yapan İslamşehr polis müdürü Colonel Ali Aghakarkhane, genç kadın hakkında ‘Başta çelişkili ifadeler verdi ancak ardından cinayeti detaylarıyla anlattı ayrıca kocasının kendisini aldattığı için onu öldürdüğünü söyledi’ diyor.

Yerel basına konuşan genç kadın yaptığı davranışın sonuçlarından dolayı üzgün olduğunu ayrıca kızını çok özlediğini söylüyor.

Ve kendisi eşinin kuzeni olduğunu ayrıca henüz 15 yaşındayken bundan 7 yıl önce evlendiklerini de belirtiyor.

“Düğünümüzde benimle ilgilenmediğini anlamıştım. Ailesi benimle zorla evlendirmişti.”

“Düğün gecemizde gözlerimin içine bakarak beni çekici bulmadığını ayrıca başka kadınlarla ilişkisi olduğunu söylemişti.”

Genç kadının eşini öldürdükten sonra neden kalan parçalarını pişirdiği ise bilinmiyor.

Peki sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumlarda buluşalım…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.