Kedi Kumları! En İyi 8 Kedi Kumu Tavsiyesi

Kedi Kumları! En İyi 8 Kedi Kumu Tavsiyesi

Kedi kumları: Bugün sizlere oldukça güzel bir konudan bahsedeceğim. Kedi kumları! En iyi 8 kedi kumu tavsiyesi bu yıl için hangileri? Kedi sahibi olanlar genellikle kumların kötü koku yaymalarından şikayetçidir. Bu yüzden de en iyi kedi kumları hangileri ise onu bulmaya çalışırlar.

Kedi Kumu Tavsiyesi

Kedi Kumu Tavsiyesi

Yazıya başlamadan önce sizlere küçük bir ipucu vermek istiyorum: Kedi kumu araştırması yaparken kötü kokuları engelleyen ve topaklaşan özelliklere sahip olmasına dikkat edin.

1. Proline Kedi Kumu

Proline markası kedi kumu dediğimizde kesinlikle ilk sırada yerini alması gereken bir markadır. Proline farklı ürün çeşitleri sunuyor ve kedi kumu yapısı da kedi sahipleri tarafından oldukça beğeniliyor. Bu kedi kumları kolay topaklanmasından dolayı ön plana çıkıyor. 10 litre olarak satılıyor ve kötü kokuları yok eden bir içeriğe sahip. Proline Kedi Kumu almak isterseniz fiyatlarına bakabilirsiniz.

2. Biokitty Kedi Kumu

Listenin 2.sırasında yer alan marka da oldukça önemli. Biokitty kedi kumu yüksek su tutma kapasitesinde ve ayrıca sıvıyla temas ettiğinde bebek pudrası kokusu yayıyor. Aynı zamanda diğer kedi kumlarına kıyasla daha ekonomik. Yüzde 95 oranında tozdan arındırılmış doğal bir marka olan Biokitty, doğaldır ve çevre dostudur. Aslında Biokitty kedi kumu biraz da bu yüzden tercih ediliyor.

3. Pisi Pisi Kedi Kumu

Pisi Pisi markasının kedi kumu da kedi sahipleri tarafından oldukça beğeniliyor. Bebek pudrası kokusu sayesinde kötü kokuyu engelliyor. Eğer internette araştırma yaparsanız 10 kilogramlık satışları olduğunu göreceksiniz. Pisi Pisi kedi kumu ayrıca ‘sabunlu topaklanan bentonit’, ‘kalın’ ve ‘ince taneli’ kedi kumu çeşitleriyle de satılıyor.

4. Reflex Plus Kedi Kumu

6 litre olarak satılan kedi kumu ince tanelere sahiptir ve aynı zamanda da topaklaşır. Bu yüzden tercih edilen marka, içerisinde bulunan karbon sebebiyle kötü kokuları da engelliyor. Ayrıca Reflex Plus fiyat ve fayda dengesi sağlıyor. Eğer iyi bir kedi kumu arıyorsanız kesinlikle Reflex Plus markasını tercih etmelisiniz.

5. Van Cat Kedi Kumu

Kedi kumları! En iyi 8 kedi kumu tavsiyesi bu yıl için hazırladığım listede 5.sırada Van Cat markası yer alıyor. Bu markanın kedi kumu 10 kg olarak satılıyor ve bebek pudrası kokusu sayesinde kötü kokuları engelliyor. Bunlara ek olarak birkaç farklı koku seçeneğine de sahip ürünler üretiyor. Hızlı topaklanması sayesinde de bakteri oluşumunu engelliyor ve kolay temizleniyor.

6. Magicsand Kedi Kumu

20 litre olarak satılan Magicsand kedi kumu da diğer markalar gibi çok fazla tercih ediliyor. En iyi kedi kumları arasında yerini alan Magicsand özel olarak filtre edilmesi sebebiyle toz miktarını minimuma indiriyor. Ayrıca ıslandığı zaman da ortama yayılacak kötü kokuyu engelliyor. Topaklaşan ince tanelere sahip olan kedi kumunun emicilik özelliği de son derece yüksek.

7. Clear Cat Kedi Kumu

Şimdi listemizde 7.sıradayız. Clear Cat kedi kumu markası da fiyat ve fayda dengesini oldukça iyi sağlayanlardan birisi. Yüksek emiciliği olan doğal bentonit kilden üretiliyor ve aynı zamanda alerjen ya da sentetik katkı içermiyor. Bu yüzden de rahatlıkla tercih edilebilecek kedi kumlarından birisi. Clear Cat bebek pudrası kokusuyla da kötü kokuları engelliyor.

8. Ever Clean Kedi Kumu

En iyi kum tavsiyeleri dediğimizde listenin son sırasında Ever Clean markası yer alıyor. Bu markanın diğer markalardan farkı ise şudur: Koku yapmayan, sıvıyı absorbe eden kristal kedi kumu ürünleri sunuyor. Bu markanın kedi kumu uzun tüylü ve yavru kediler için uygun. 6 ve 10 kilogramlık ambalaj seçenekleri de mevcut.

Kedi kumları! En iyi 8 kedi kumu tavsiyesi günümüzde hangileri? Sizlere en güzel ve en çok tercih edilen kedi kumlarından bahsettim. Siz de kendiniz için en uygun olanını bulun ve rahatlıkla evde kullanın. Böylece artık kötü koku yayan kumlar zorunda kalmayacaksınız.

ETİKETLER: Kedi, Kedi Kumu, Kum, Markalar, Tavsiye
YAZAR BİLGİSİ
Gülden Metin
4 yıldır SEO uyumlu yazılar yazıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.