Kasko Sigortası Nasıl Yaptırılır?

Kasko Sigortası Nasıl Yaptırılır?

Trafikte arabanızı her daim güvende tutmak adına kasko sigortası yaptırmak oldukça önemlidir. Bu nedenle kasko sigortası kapsamı geniş olan şirketlerden sigorta yaptırmanız tavsiye edilir. Sizler de e-sigortam sayesinde dilerseniz sıfır aldığınız arabaya dilerseniz de ikinci el olarak aldığınız arabaya kasko sigortası yaptırabilirsiniz. Ayrıca bünyesinde oldukça geniş sigorta şirketi yelpazesi barındırdığı için bütçenize ve fikrinize en uygun geleni seçmeniz mümkündür.

Trafik Sigortası Nereden Alınır?

Ülkemizde trafiğe çıkan her türlü aracın yaptırması zorunlu olan trafik sigortası için de e-sigortam sitesinden yardım alabilirsiniz. Bunu yapmak için de sitede yer alan “Aracımın sigortası bitiyor”, “İkinci el araç aldım” ve “Sıfır araç aldım” seçeneklerinden size uygun olanını seçmeniz gerekiyor. Daha sonrasında basit birkaç bilgiyi doldurarak teklifleri görüntüleyebilirsiniz. Bu teklifler en güvenilir şirketler tarafından verilmekte olup e-sigortam sitesi ile anlaşmalıdır. Basit ve anlaşılır tasarımı ile rakiplerine fark atan e-sigortam sitesi ile araç sigortası yaptırmak çok daha kolay olacaktır.

Kasko ve sigorta sorgulama alanı ile kullanıcılara internet üzerinden kolayca hizmet verebilen e-sigortam sitesi bu yönüyle büyük bir kolaylık sağlıyor. Özellikle de sağlığımıza daha çok dikkat etmemiz gereken şu günlerde evimden dahi çıkmadan sigorta yaptırmak istiyorum diyenlerin yardımına koşuyor. Sizler de trafik sigortası nasıl yapılır, gibi sorularınıza cevap arıyorsanız tüm bu cevapları e-sigortam sitesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kasko ve Sigorta Farkı Nedir?

Trafik sigortası genel şartları her ne kadar benzer olsa da şirketlere göre ufak değişiklikler gösterebilmektedir. Bu doğrultuda kullanıcılarını yönlendiren e-sigortam sitesi ile bunu dert etmenize gerek kalmayacaktır. Tüm bunların dışında kasko ve sigorta farkına da sitede güzel bir şekilde değinilmiş.

Birbirine yakın olmaları nedeniyle sürekli olarak karıştırılan bu ikiliden trafik sigortası yaptırmak zorunlu iken, kasko yaptırmak tercih meselesidir. Ancak siz yine de aracınızın başına bir şey geldiğinde yanınızda duracak bir şirket arıyorsanız e-sigortam üzerinden kasko sigortası teklif al seçeneğiyle en uygun kasko fiyatlarını kolayca bulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.