Karsu’nun Akrabaları Enkaz Altından Çıkarılmayı Bekliyor

Karsu’nun Akrabaları Enkaz Altından Çıkarılmayı Bekliyor

Ünlü şarkıcı Karsu’nun akrabalarının da Hatay’da enkaz altında kurtarılmayı beklediği öğrenildi. Tüm Türkiye’yi yasa boğan deprem sonrasında pek çok kişi hâlâ enkaz altından kurtarılmayı bekliyor. Şarkıcı Karsu Dönmez de canlı yayında akrabalarının başına gelenlerden dolayı çok üzgün olduğunu paylaştı.

“Bizde Çok Kayıp Var”

Yaşamına Hollanda’da devam eden Karsu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayında: “Türkiye’deki ve Suriye’deki insanlara lütfen yardım edin,” diyerek konuşmasına başladı. Sonrasında ise “Ben de bir mesaj vermek istiyorum. Herkes benim nasıl olduğumu soruyor. Bizde çok kayıp var. Nenem, halam, kuzenlerim yok. Hatay’a çok yardım gitmediğini de duyuyorum. Sağ olun hepiniz beni soruyor ama asıl zor durumda olan enkaz altında kalanlar. Burada elimizden ne gelirse yapmaya çalışıyoruz,” dedi.

Öte yandan daha sonra tekrar bir paylaşımda bulunan Karsu, nenesinin bulunduğunu açıkladı. Hollanda’da organize ettiği yardım kuruluşları ile yardım kampanyası da düzenlediklerini belirten Karsu, herkesin bu felaketin yaralarını sarmak için elinden geleni yapması gerektiğini vurguladı ve daha fazla yardıma ihtiyaç olduğunu söyledi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.