Kan Donduran Cinayet! Kayıp Olarak Aranan 18 Yaşındaki Gencin Cesedi Dere İçinde, Elleri Bağlı Bulundu

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde 6 gün önce kaybolan 18 yaşındaki  Anıl Alperen Yılmaz’ın cesedi dere içerisinde elleri, ayakları ve ağzı bağlı,  göğsünden vurulmuş şekilde bulundu. Korucuk Mahallesi’nde bulunan Çürüksu Deresi’nde dün saat 20.00 …

Kan Donduran Cinayet! Kayıp Olarak Aranan 18 Yaşındaki Gencin Cesedi Dere İçinde, Elleri Bağlı Bulundu

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde 6 gün önce kaybolan 18 yaşındaki  Anıl Alperen Yılmaz’ın cesedi dere içerisinde elleri, ayakları ve ağzı bağlı,  göğsünden vurulmuş şekilde bulundu.

Korucuk Mahallesi’nde bulunan Çürüksu Deresi’nde dün saat 20.00 sıralarında yarı çıplak bir ceset olduğunu fark eden vatandaşlar durumu polise bildirdi.

İhbar üzerine bölgeye sevk edilen Cinayet Bürosu ekiplerinin yaptığı incelemede, elleri, ayakları ve ağzı bağlı olan cesedin, göğsünden silahla vurduğu tespit edildi.

Yapılan araştırmada, cesedin, ilçenin Kınıklı Mahallesi’nde oturan Anıl Alperen Yılmaz’a ait olduğu ve ailesinin 10 Ekim’de kayıp başvurusunda bulunduğu saptandı. İncelemenin ardından ceset, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

Anıl Alperen Yılmaz’ın, öldürüldükten sonra dereye atıldığı ve akıntıyla birlikte sürüklendiği üzerinde duran polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.