Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup 'ne olmuştu ya' diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte...
Kamyonetle Çöp ve Molozlar Döküldü: CHP’li Belediyeler Suçlandı
İzmir’in Konak ilçesinde kimliği belirsiz kişiler, kamyonetlerle getirdikleri çöp ayrıca molozları sokaklara döküp, kaçtı. Kameralara yansıyan …
![Kamyonetle Çöp ve Molozlar Döküldü: CHP’li Belediyeler Suçlandı](https://i0.wp.com/blogaraci.com/wp-content/uploads/2022/09/kamyonetle-cop-ve-molozlar-dokuldu-chpli-belediyeler-suclandi-QN78l2ek.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
İzmir’in Konak ilçesinde kimliği belirsiz kişiler, kamyonetlerle getirdikleri çöp ayrıca molozları sokaklara döküp, kaçtı. Kameralara yansıyan görüntüleri sosyal basın hesabından paylaşan Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ise “Gerçekten insanın içi acıyor. Bu insanlarla birlikte yaşıyoruz ayrıca bunların yarattığı kirlilik ayrıca karmaşa ile başa çıkmaya çalışıyoruz” diye tepki gösterdi.
Para cezası kesilecek
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR