Kadıköy Bit Pazarına Nasıl Gidilir? Hangi Gün ve Nerede Kurulur?

Kadıköy Bit Pazarına Nasıl Gidilir? Hangi Gün ve Nerede Kurulur?

Kadıköy Bit Pazarı: İstanbul’un en gözde yerlerinden biri olan Kadıköy bit pazarını biliyor musunuz? Aslında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir yer olan bit pazarına ulaşım da oldukça kolay. İşte sizlere tam olarak bundan bahsedeceğim. Kadıköy bit pazarına nasıl gidilir? Hangi gün ve nerede kurulur?

Haftanın belli günü kurulan Pazar, vatandaşların hoşuna gidiyor. Hem aradıklarını rahatlıkla bulabiliyorlar hem de bütün ürünler uygun fiyatlı oluyor. Şimdi hemen detaylara geçiyorum…

Kadıköy Bit Pazarına Nasıl Gidilir?

Kadıköy Bit Pazarı

Eğer Kadıköy bit pazarına nasıl gidileceğini merak ediyorsanız işte cevabı: Toplu taşımayla ya da özel araçla rahatça gidebilirsiniz. Otobüs kullanacaksanız 16D ve 19F hatlarına binebilirsiniz. Metrobüs kullanacaksanız da Uzunçayır durağında inmelisiniz. Bir diğer seçenek de dolmuş. D31 hattına binerseniz Kadıköy bit pazarı yakınlarında inebilirsiniz.

Bit pazarı daha önce Söğütlüçeşme tren istasyonuna yakın bir mesafede bulunan Ülker Stadyumu’nun hemen yanı başında yer alıyordu. Ama yoğun bir trafik yaşanıyor olmasından dolayı başka yere taşındı. Kadıköy bit pazarı artık Ünalan’da…

Hangi Gün ve Nerede Kurulur?

Kadıköy Bit Pazarı

Peki Kadıköy bit pazarı hangi gün ve nerede kurulur? İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki Ünalan’da yer alıyor. Kadıköy’e ait bir katlı otoparka kurulan bit pazarında bilgisayarlar, DVD’ler, kıyafetler, paketli ambalajlı ürünler, iPhone modelleri gibi çok fazla seçenekle karşılaşıyorsunuz. Cuma günleri kurulan Pazar ürün çeşitliliğiyle ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Fakat bu noktada şöyle bir bilgi de eklemek istiyorum: Adından da anlaşılacağı gibi tamamen ambalajlı ve paketli sıfır ürünler bulunmuyor. Burada ikinci el hatta bazıları deforme olmuş ürünler de satılıyor. Aralarında hiç kullanılmamış son derece kaliteli ürünler de yer alıyor. Bunları gördüğünüzde zaten anlıyorsunuz.

Eskiden Pazar günleri kurulan Kadıköy bit pazarı artık Cuma günleri kuruluyor. Bu durumda hem yoğun trafik azalmış oluyor hem de daha fazla vatandaş rahatlıkla bit pazarına gelebiliyor.

Kadıköy bit pazarına nasıl gidilir? Hangi gün ve nerede kurulur? İşte bunları artık biliyorsunuz. Eğer bit pazarına gitmek istiyorsanız hangi hatları kullanmalısınız ya da tam olarak hangi gün gitmeniz gerekiyor, bu yazıyı okumanız yeterli…

YAZAR BİLGİSİ
Gülden Metin
4 yıldır SEO uyumlu yazılar yazıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.