Jetex Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Jetex Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

İğne epilasyon, lazer epilasyon, küçük cerrahi epilasyon, dövme vb. İşlemler sırasında cildi uyuşturmak için kullanılır ve ağrı hissetmez. Bu krem,% 5 lidokain sağlayan derinlemesine nüfuz eden bir formüle sahiptir ve daha sağlıklı bir uyuşma deneyimi sağlamak için mümkün oldukça güçlü doğal bileşenler kullanır. Anorektal hemoroidlerin daha yüksek ağrı eşiğinin gerektirdiği ağrı ve kaşıntıyı hafifletmek için tasarlanmış, ağrı kesici için güçlü bir özel formüle sahiptir.

Jetex Krem Ne İşe Yarar?

Bu krem ​​cildi geçici olarak uyuşturur ve lokal anestezik etkiye sahiptir. Özellikle bacak ülserleri giderilmeden önce, iğne epilasyon veya lazer epilasyon öncesinde, küçük cerrahi operasyonlar öncesinde uygulanır.

Jetex Krem Nasıl Kullanılır?

Kremi nereye süreceğiniz, ne kadar süre kullanacağınız ve ne kadar süre açık tutacağınıza bağlı olarak kullanım şekli değişir. Doktorunuz veya hemşireniz kremi kullanacak veya size nasıl kullanacağınızı gösterecektir. Kremi kendiniz uygularsanız bir doktora danışmalısınız.

Bu krem ​​üreme organlarında kullanıldığında, doktor veya hemşire kullanımını denetlemelidir.

12 yaşın üzerindeki gençler ve yetişkinler bu kremi kullanabilir.

Aşı veya enjeksiyon yaptırmak, lazer epilasyon veya iğneli epilasyon veya kan örneği almak istiyorsanız, kremi tedavi edilecek bölgeye ince bir tabaka halinde uygulamalısınız. 2 gram krema yeterlidir. Bu doz bölgeyi 1 ila 5 saat uyuşturabilir.

Bu krem ​​daha geniş bir cilt bölgesine uygulanırsa 10 santimetre kare alana 2 gram krem ​​kullanılmalıdır. Bu kremi doktora danışmadan kullanmayınız.

YAZAR BİLGİSİ
Sude Solmaz Topçuoğlu
Merhaba! Ben Sude Solmaz Topçuoğlu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde Ekonomi ve Finans bölümünde okumaktayım. Ayrıya Blog Aracı platformu için kendi araştırmalarım doğrultusunda içerik hazırlıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.