Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

İstifasının Ardından Ortalıkta Gözükmeyen Berat Albayrak Aylar Sonra İlk Kez Görüntülendi!

İstifasının ardından uzun zamandır ortalıkta gözükmeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak, aylar sonra ilk kez İngiltere’de …

İstifasının Ardından Ortalıkta Gözükmeyen Berat Albayrak Aylar Sonra İlk Kez Görüntülendi!

İstifasının ardından uzun zamandır ortalıkta gözükmeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak, aylar sonra ilk kez İngiltere’de görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak, Enerji ayrıca Tabii Kaynaklar Bakanı olduktan sonra sizin de bildiğiniz gibi görevine Türkiye Hazine ayrıca Maliye Bakanı olarak devam etmişti.

5 yıldır sürdürdüğü görevini 2020 tarihinde da TL’nin giderek değer kaybetmesinin ardından Instagram hesabından yaptığı paylaşımla istifa ettiğini duyurmuştu.

İstifasının ardından Twitter hesabını da kapatan Albayrak, sırra kadem basmıştı. Hatta o dönem Berat Albayrak’ı bulması için Müge Anlı’ya çağrı bile yapılmıştı. ????

Berat Albayrak’ın ortalıkta gözükmemesi sosyal medyada da gündem olmuştu.

Uzun bir süre ortada görünmeyen Albayrak, ilk önce Çamlıca Camii’nde görüntülenmişti. Daha sonra da babası Sadık Albayrak, eski bakanın itikafa girdiğini ayrıca bir kitap yazma aşamasında olduğunu aktarmıştı.

Bir süre sonra da Twitter’da paylaşılan bir tweette de Albayrak’ın Paris’te tatilde olduğu ortaya çıkmıştı.

Şimdi ise Berat Albayrak’ın İngiltere’de olduğu iddia edildi. Albayrak’ın güneş gözlüğü ayrıca şapkalı taktığı bir fotoğrafı yayınlandı.

Sizce fotoğrafki kişi Berat Albayrak mı?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.