IOS Cihazlarda Film ve Video İndirme Nasıl Yapılır?

IOS Cihazlarda Film ve Video İndirme Nasıl Yapılır?

IOS İşletim sistemine film indirmenin bazı pratik yolları var fakat bu pratik yollardan film indirmeniz için bilgisayar yada farklı bir Android cihaz kullanmak gerekiyor, bu ikinci imkanlara sahip olmayan kullanıcılar içinde bazı yazılımlar kullanarak film indirmek mümkün hale geliyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan IOS film ve video indirme işlemi nasıl yapılır? Konulu içeriğimize hemen geçelim.

IOS Cihazlarda Film ve Video İndirmek

Bilgisayar veya bir Android cihaza sahipseniz istediğiniz filmleri bu cihazlara yükleyip İOS cihazlara gönderebilirsiniz. Tabi, farklı programlar ve siteler kullanarak da IOS cihazlara film veya video benzeri içerikler yüklemeniz mümkün. Peki, IOS cihazlara video indirme işlemi nasıl yapılır? Hemen görelim…

1. WhatsApp

Whatsapp’ı kullanarak. Cihazınıza yüklediğiniz filmi Whatsapp’dan kendi telefon numaranıza mesaj olarak gönderebilirsiniz, bu işlem webden yapacağınız işlemden uzun sürmeyecektir  oldukça basit bir yöntemdir, tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar/android cihaz ve Whatsapp. (İsteğe göre parça parça da indirilip gönderilebilir.

2. IOS Titan Browser

IOS Titan Browser uygulamasını kullanarak. İOS Titan Browser, diğer arama motorlarından farksız bir yapıya sahip fakat içerisindeki özelliği ile indirmek istediğiniz filmin üzerine basılı tutarak indirip İOS Titan Browser uygulamasının “Download” bölümüne kayıt edebilirsiniz.

3. Yandex Disk

Yandex Disk’i kullanarak. Yandex de bir önceki yönteme benzer işlem görmekte fakat listeye eklememizin nedeni çok daha kullanışlı olması. Yandex Disk’e eklediğiniz bir videoyu istediğiniz zaman indirmeniz mümkün reklamsız ve basit ara yüze sahip olmasının yanı sıra oldukça kullanışlı ve güvenilir.

4. Yöntem

Bu seçenekte ise hiç bir ek uygulama program cihaz vs kullanmadan hatta filmi indirmeden nasıl sürekli izleyebileceğinizden bahsedeceğim. IOS’un içerisindeki video kayıt özelliğini aktif hale getirerek izlediğiniz filmi bir sonraki seferde internetsiz izleyebilir ve bir başka IOS cihaza sahip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bu yazımda İOS için 4 film izleme ipucundan bahsettik, bu yöntemler tamamen pratiğe dayalı ve en güvenilir yöntemlerdir. Biraz uğraştırıcı olsalar da size 1-2 saat keyifli zaman geçirtebilirler. Konumuzda kafanıza takılan veya başka bir pratik yöntem hakkında bizimle iletişime geçmek isterseniz aşağı yorumlar kısmını kullanabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.