Interpol’ün Kırmızı Bültenle Aradığı Uyuşturucu Kaçakçısı İstanbul’da Yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Interpol’ün kırmızı bültenle aradığı uyuşturucu ticareti yapan silahlı suç örgütü yönetici Shaun Monaghan’ın İstanbul Fatih’te bir otelde yakalandığını duyurdu.  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın koltuğu devralması ile …

Interpol’ün Kırmızı Bültenle Aradığı Uyuşturucu Kaçakçısı İstanbul’da Yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Interpol’ün kırmızı bültenle aradığı uyuşturucu ticareti yapan silahlı suç örgütü yönetici Shaun Monaghan’ın İstanbul Fatih’te bir otelde yakalandığını duyurdu. 

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın koltuğu devralması ile birlikte hız kazanan suç örgütlerine yönelik operasyonlara yenisi eklendi.

Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Interpol’ün kırmızı bültenle aradığı, İngiltere’nin Kuzey Doğu bölgesinde uyuşturucu ticareti yapan silahlı organize suç örgütü elebaşı Shaun Monaghan’ın İstanbul’da yakalandığını duyurdu.

Şahsın Fatih’te bir otele düzenlenen KAFES-16 operasyonu ile yakalandığını yakalandığını belirten Yerlikaya, Emniyet birimlerine şu ifadelerle teşekkür etti: ‘Operasyonu gerçekleştiren İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele, İstihbarat ve Göçmen Kaçakçılığı ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüklerindeki Kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin. Milletimizin duası sizinle’

Yerlikaya’nın sosyal medya hesabından paylaştığı operasyon görüntüleri 🎥

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.