İnternet Olmadan Oynanan Mobil Oyunlar 2022

İnternet Olmadan Oynanan Mobil Oyunlar 2022

Cep telefonları ve bunlarla oynanabilen mobil oyunlar artık neredeyse hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Bağımlılık derecesine varan bu durum hemen her yerde mobil oyunlara ihtiyaç duymamızı gerektiriyor. Özellikle bitmek bilmeyen yolculuklar ve birini beklemek hiçbir şey yapmadan durulduğunda fazlasıyla can sıkıcı hal alabiliyor.

Canınız sıkıldığında ya da zaman geçirmek istediğinizde ilk yaptığınız şeylerden biri telefonunuzda bulunan oyunları açmaktır. Artık alışkanlık haline gelmiş bu durum zaman ve mekân ayırmaksızın yaptığımız şeylerin başında geliyor. Ancak çoğunlukla internet sayesinde oynanan bu oyunlar için can sıkıcı olan en belirgin durum aniden internetinizin bitmesi.

Durum böyle iken internet olmadan oynanan en iyi oyunlar da en çok merak edilen oyunların başında geliyor. İnternet sayesinde oynanan oyunların daha çok olmasına rağmen internet olmadan da oynanabilen çok sayıda oyun var. Bu oyunlar sayesinde hem internetim bitecek mi endişesi yaşamazsınız hem de internetinizi olmasa bile zamanınızı daha keyifli geçirebilirisiniz.

Uçakta metroda, trende ya da telefonunuzun çekmediği hemen her yerde rahatlıkla oynanabilecek olan bu oyunlar, ayrıca telefonlarınızda çok fazla kaplamayan bir özelliğe sahip. Telefon hafızasında çok yer kaplamamasına rağmen oldukça eğlenceli olan internetsiz oyunlar sayesinde oyun içinde bulunan görevleri tamamlayabilir yolculuğunuzun nasıl geçtiğini bile anlamadan yolculuğu tamamlayabilirsiniz.

[irp posts=”7030″ name=”Karantinada Oynayabileceğiniz 10 Mobil Oyun”]

Farklı türde ve farklı eğlence seviyesine sahip olan bu internet olmadan oynan oyunların Android ve IOS işletim sistemine sahip telefonların her ikisinde kullanılabileceğini de belirtmek gerekiyor. Modeli ve işletim sistemi fark etmeksizin oynanabilen oyunlar sayesinde hem yeni oyun türlerim denemiş olacak hem de keyifli zaman geçireceksiniz. Bu oyun türlerinden haberdar olmak için tek yapmanız gereken tavsiye ettiğimiz oyunlara bakmak.

İnternetiniz bittiğinde toplu taşıma araçlarındaysanız ya da herhangi bir araçla seyahat ediyorsanız fazlasıyla canınız sıkılabilir çünkü mobil oyunların büyük çoğunluğu internete sayesinde oynanabilen oyunlardır. Ancak sizin için derlediğimiz bu internet olmadan oynanan oyunlar listesi oldukça işinize yarayacak. Bu oyunlar sayesinde internet gereksinimi duymadan hemen her yerde canınız sıkıldığında bu oyunlara girebilecek ve zamanın daha hızlı geçmesini sağlayabileceksiniz.

1. Subway Surfers

Subway Surfers en fazla oynan mobil oyunlar listesinin 1. sırada tabii internetsiz de oynan oyunlar listesinde aynı şekilde yine 1. sırada yer alıyor. Bir tren istasyonu parkurunda geçen bu mobil oyun, oyun severlerin belki de en iyi zaman geçireceği uygulamaların / oyunların başında yer alıyor.

PlayStoreAppStore

2. Fruit Ninja

Fruit Ninja internetsiz oynanan en güzel ve en keyifli mobil oyunlarından. İçerisinde sebze ve meyveleri kesebileceğiniz bir çok oyun modu yer alıyor. İnternetinizden yemeden veya internetiniz yoksa o şekilde sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyun hem Android hemde IOS platformlarda rahatlıkla bulunabiliyor.

PlayStoreAppStore

3. Alto’s Odyssey

Oyun sadece tek bir dokunuşla oynanmasına rağmen birçok oyundan çok daha eğlenceli. Bu mobil oyunda görsellerin yanı sıra şarkılarda muhteşem ve oyunculara güzel bir his veriyor. Kayak yaparak ilerlediğiniz bu mobil oyun kesinlikle uzun süre sarıyor ve bırakmak istemiyorsunuz.

PlayStoreAppStore

4. Really Bad Chess

Satranç oynamayı bilenler için tavsiye ettiğimiz diğer ücretsiz oyun Really Bad Chess olacaktır. Özellikle dolmuş ve metrobüs gibi kısa sayılmayacak yolculuklarda satranç oynayarak zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Ayrıca, online olmadığı için oyun sonunu beklemeden kapatıp telefonunuzu cebinize rahat bir şekilde koyabilirsiniz.

PlayStoreAppStore

5. Once Upon Tower

Bir kulede tutsak edilen şirin kahramanımızı kuleden çıkartmaya çalışıyoruz. Sonsuz koşu tarzındaki bu oyunda yukarı değil, ilginç bir şekilde aşağı doğru kaçıyorsunuz. Şirin kahramanın elinde bir balyoz var ve kuleyi yıkarak aşağı doğru kaçmaya çalışıyorsunuz. Tabii yolda sizi bekleyen tuzaklar ve peşinizden gelen bir ejderhada mevcut.

PlayStoreAppStore

6. Smash Hit

Android’in en fazla indirilen internetsiz mobil oyunlarından biri olan Smash Hit 100 milyondan fazla indirme sayısına sahiptir. Bu oyun diğerlerinden tamamen farklı ve ütopik bir yerde ilerliyor. Karşınıza çıkan tüm camları kırarak devam ediliyor. Muhteşem görsel efektleri ve top seçenekleri ile benim en sevdiğim oyunlardan.

PlayStoreAppStore

7. 101 Okey İntenetsiz

Evet geldim listemizin bir çok insanın olmazsa olmazı haline gelen, sadece boş zamanlarda değil akşamları yemekle veya TV izlerkende oynaması en zevkli oyuna. 101 okey nasıl oynanır? Bu konuda bir fikriniz yoksa endişelenmeyin, normal okeyden çok da zor bir mantığa sahip değil.

PlayStoreAppStore

8. Shadow Fight 2

Shadow Fight 2 oyunu klasik karşılıklı dövüşme oyunudur. Siyah bir gölge tarzında hazırlanan karakterler ile oyunda farklı silahlarla güçlenip zorlu rakiplerin karşısına çıkarılıyorsunuz. Oyunun büyük beğeni toplamasında, gerçekçi dövüş tekniklerinin kullanılması yer alıyor. internetsiz olarak oynanabilen Shadow Fight 2 oyununu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

PlayStoreAppStore

9. Asphalt Nitro / Real Racing 3

Gameloft tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan bu oyun yarış diğer yarış oyunlarından biri olan Asphalt Nitro, diğer araba yarışı oyunlarının aksine sadece 110MB yer gerektiriyor ve internetsiz bir şekilde oynanabiliyor. Real Racing 3 ise AppStore’da bulabileceğiniz en iyi Asphalt alternatifidir.

PlayStoreAppStore

10. Traffic Racer / Rider

Traffic Racer Google Play, Traffic Rider ise IOS Platformlarında yer alıyor. İki farklı oyun eklememizin nedeni aynı iki oyunun iki farklı sürümde de bulunmaması. Mantıkları hemen hemen aynı olan bu iki trafik oyunu oldukça keyifli ve hemen hemen her telefon modelinde oynanabilecek düzeyde yer kaplıyor.

PlayStoreAppStore

İnternetsiz oynanan oyunlar listemizin sonuna geldik. Telefonunuzdan internetsiz bir şekilde mobil oyunlar oynayabilir ve boş zamanların keyfini rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla oyun bilgisi için oyunlar kategorimizi yandaki bağlantıya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Canan Budak
Her şey sizin aksinize ilerliyor gibi geldiğinde, uçakların rüzgarla birlikte değil rüzgara karşı uçtuğunu hatırlayın.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al