Instagram Plus Özellikleri! İnstagram Plus Nedir? APK Dosyası İndir

Instagram Plus Özellikleri! İnstagram Plus Nedir? APK Dosyası İndir

Dünya çapında kullanıcısı bulunan ve ayrıca telefonların neredeyse tamamında mevcut olan sosyal medya platformu olan Instagram’ı biliyorsunuzdur. Bu yazımızda sizlere Instagram Plus apk ve Instagram plus indir ve Instagram Plus Özellikleri hakkında bilgi vereceğiz. Ayrıca Instagram Plus Nedir onu da anlatacağız.

Instagram Plus İçin Uyarı!

İnstagram Plus, Gb İnstagram ve Og İnstagram gibi uygulamalar, İnstagram’ın değiştirilmiş versiyonlarıdır. Uygulamalar üçüncü taraflarca geliştirilmiştir. İndirip kullanmanız sizin sorumluluğunuzdadır. İndirip ve kullandığınız üçüncü taraf İnstagram uygulamalarından doğan İnstagram Hizmet Şartlarının İhlalinden sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz. Instagram Plus Özellikleri sizleri şok edecek ve kullanım şartlarınızı kolaylaştıracak.”

Yukarıdaki uyarıyı yaptıktan sonra konumuza dönebiliriz. Instagram plus apk indir, instagram plus indir, gb instagram plus gibi aramalar yaparak bu konu hakkında bilgi edinmek isteyenler için ayrıca bu yazıyı oluşturmaya karar verdik.

İnstagram’ın indirme özelliği ve birçok gizlilik seçeneğine sahip benzer bir versiyonudur. Ayrıca Instagram Plus sayesinde istediğiniz fotoğraf ve videoları kolaylıkla indirebilmektesiniz. Birinin sizi takip edip etmediğini görebilirsiniz. Bunun yanında profil resimlerinin tam boyutunu görebilirsiniz. Ayrıca otomatik olarak videoların sesli başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram Plus Özellikleri

Instagram Plus Özellikleri

 • Video, resim, hikaye ve canlı akışları indirebilirsiniz.
 • Hikayelere baktığınız karşı taraf bilmiyor.(Ayarlardan özelliği aktif edin)
 • Mesajları okusanız bile karşı tarafa okundu olarak bildirilmez.(Ayarlardan özelliği aktif edin)
 • Mesaj yazarken “yazıyor..” bildirimini gizleyebilirsiniz.(Ayarlardan özelliği aktif edin)
 • Ayrıca profil resimlerini tam boyutta görün
 • Birinin profiline girince sizi takip edip etmediğini görebilirsiniz. (sizi takip ediyor)
 • Yorumları veya arkadaşların profil açıklamalarını kopyalayabilirsiniz. (kopyalamak için metnin üzerine uzunca tıklayın)
 • İstediğiniz bağlantıya tıklayıp tarayıcınızda açabilirsiniz.
 • Videolar veya fotoğraflar için doğrudan URL’yi paylaşabilirsiniz. URL, yalnızca İnstagram sayfası olmayan fotoğraf veya videoyu içerecektir.
 • İstediğiniz herhangi bir yorumu dilinize çevirebilirsiniz.
 • Aynı anda hem orjinal İnstagram’ı hem de İnstagram Plus’u kullanabilirsiniz.
 • Dilediğiniz temayı indirip kullanabilir veya kendi temanızı yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ediniz.
 • En sevdiğiniz video oynatıcıda, İnstagram videoları oynatabilirsiniz.
 • Fotoğrafları büyütüp yakınlaştırabilirsiniz.

Instagram Plus iOS Oluyor Mu?

Instagram Plus bir apk uygulaması olduğundan sadece android cihazlara indirilebilmektedir. Bundan dolayı Instagram Plus ios veya Instagram Plus iphone maalesef olmamakta. Bunun yanında instagram Plus apk olarak kullanılabilir.

Instagram Plus Güvenilir mi?

Instagram Plus, Insta Aero, OG İnstagram ve GB İnstagram gibi uygulamalar “Üçüncü Taraf Uygulamalarıdır.” Ayrıca yazımızın hemen başında da belirttiğimiz gibi üçüncü taraf kişilerce hazırlanıp geliştirilen bir uygulamadır. Sorumluluk “Kullanıcıya Aittir

Aero Insta Ücretli Mi?

AeroInsta ekibi, Twitter Plus ve Whatsapp Plus da olduğu gibi yapmış oldukları bu uygulamayı da ücretsiz olarak sunmakta. Hiçbir ücret ödemeden uygulamanın zengin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında AeroInsta ekibi, programların “daima ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır” açıklamasını yapmakta. Gelirler, tamamen web sitesinde yer alan reklamlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Ayrıca sizde Instagram Aero Son Sürüm yükleyerek eşsiz özelliklere sahip olabilirsiniz.

Instagram Plus Özellikleri

Instagram Plus Güncelleme Nasıl Yapılır?

Instagram Plus son sürüm gücelleme geldiği zaman yapmanız gereken tek şey yine aynı şekilde Instagram Plus indir butonuna tıklamak olacaktır. Çünkü Instagram Plus güncellendiği zaman bizde alt kısımda bulunana Instagram Plus indir linki güncelliyoruz ve sizlere güncel linki sunuyoruz.

Instagram Plus Son Sürüm İndir (Her yeni güncellemede link yenileniyor! Son güncelleme bu yıl itibariyle yapılmıştır!)

Kaynak: https://diyobi.com/instagram-plus-ozellikleri-instagram-plus-nedir/

YAZAR BİLGİSİ
Eren Erden
Lord of the Sith, Commander of the Galactic Empire. Para umrumda değil, hobi olarak yapıyorum bunu! Genellikle sosyal medya ve internette kullandığım takma adım ise Lord Erenify'dir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.