Instagram Hikayeye Birden Fazla Fotoğraf Ekleme!

Instagram Hikayeye Birden Fazla Fotoğraf Ekleme!

Fotoğraf ve video paylaşma platformu Instagram milyonlarca kullanıcıya sahip. Bu popülerliğine bünyesindeki özelliklere borçlu. Bildiğiniz üzere Instagram platformunda hikaye özelliği uzun zamandır mevcut. Ancak hikayeye tek seferde tek fotoğraf atabilmek mümkün. Bu durumdan muzdarip olan kullanıcılar Instagram hikayeye birden fazla fotoğraf nasıl eklenir sorusunun cevabını merak etmekteler. İşte Instagram hikayeye birden fazla fotoğraf ekleme adımları;

Instagram Hikayeye Birden Fazla Fotoğraf Ekleme!

Instagram Hikayeye Birden Fazla Fotoğraf Ekleme!

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram 2 milyardan fazla kullanıcıya shaip. Ayrıca DataReportal’a göre ülkemizde 52 milyon kullanıcısı bulunmakta. Uygulamanın bünyesinde birçok kullanışlı özellik yer almakta. Ancak bu özelliklerin varlığını bilen kullanıcı sayısı çok az. Söz konusu özelliklerden biri de hikayeye birden fazla fotoğraf ekleme özelliği. Peki bu Insatgram hikayeye birçok fotoğraf ekleme özelliği nasıl kullanılır?

Aslında hikayeye birden fazla fotoğraf eklemek fazlasıyla kolay bir işlem. Bunu yapabilmek için her ne kadar üçüncü parti uygulamalar kullanılsa da programsız bir şekilde halletmek mümkün. Tek yapılması gereken şey; hikaye ekleme sekmesini açarak paylaşılması istenen görselleri seçmek.

Instagram Hikayeye Birden Fazla Fotoğraf Ekleme!

Instagram Hikayeye Birden Çok Fotoğraf Ekleme Adımları

  1. İlk olarak Instagram uygulamasını açın ve hikaye ekleme sayfasına gidin.
  2. Hikayede paylaşmak istediğiniz ilk görseli seçin ve iki parmağınızla istediğiniz şekilde konumlandırın. (Küçülterek ikinci fotoğrafa yer açmak daha kolay olacaktır)
  3. İşte en önemli nokta burası. İlk görseli ekledikten sonra sağ üst köşede yer alan Çıkartmalar ekranını açın.
  4. Çıkartmalar sekmesini açtıktan sonra aşağılarda bulunan ”+” logosuna tıklayarak hikayede kullanmak istediğiniz ikinci görseli seçin.
  5. İkinci görseli de artık eklediniz. Aynı adımları izleyerek isterseniz daha fazla fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Peki siz bu Instagram hikayelere birden çok fotoğraf ekleme nasıl olur yazımız hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca daha önce hiç Instagram hikayeye birçok fotoğrafı aynı anda eklediniz mi? Ek olarak Instagram platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Eren Erden
Lord of the Sith, Commander of the Galactic Empire. Para umrumda değil, hobi olarak yapıyorum bunu! Genellikle sosyal medya ve internette kullandığım takma adım ise Lord Erenify'dir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.